Bunkr a jeho divoká limitka

Společně s českým výrobcem inovativních matracových sad jsme se spojili na cestě za víceúčelovým domácím hracím koutkem. Stvořil pro nás jedinečnou edici divokého potahu, který doplní hraní s dřevěnými hračkami o hřejivou měkkost.

Hračky a pomůcky Utukutu okouzlují svým designem a funkčností nejen děti ale i dospělé. Jejich kouzlem je především jednoduchost, která souvisí s nepřeberným množstvím využití. To závisí prakticky jen na vaší fantazii a kreativitě. Naše hračky obstojí při hraní jako samostatné kousky, zároveň jsou ale kompatibilní mezi sebou a s dalšími hračkami a produkty. Jedním z nich je právě Bunkr.

 

Utukutu_bunkr20  Utukutu_bunkr15

 

Doplněk pro byt i dětský pokoj

Sada dvou rozkládacích matrací a dvou trojúhelníků o různých tuhostech představuje doplněk pro kteroukoli domácnost. Je skvělým společníkem doma přítomného vybavení a nábytku pro ty nenáročnější dospěláky, kteří si potrpí na minimalismu a funkčnosti, nebo právě hraček z naší letňanské dílny. Proto jsme se rozhodli spojit s Terezou Šarkezi a jejím Bunkrem, který je jednoduchý, promyšlený do posledního detailu, designový a multifunkční. A právě to máme společné. A protože hraní dokáže být někdy pořádná divočina, odvodili jsme od toho i název pro náš utukuťácký potah džungle.

Utukutu_bunkr21  Utukutu_bunkr22

Spojení matrací a hraček

Matrace verze Bunkru Mini perfektně pasují jako střecha na Climbou triangl. Po zdolání vrcholu holého trianglu dítko přejde přes lávku na bezpečný ostrov, aniž by spadlo to zátoky plné žraloků. Může být také měkoučkým doskočiště pro skoky z výšin Houpacího prkna nebo houpačky Spectra. Nebo také vrcholkem, ze kterého se sklouzne po prkně třeba do bazénku. Pomocí Houpacího prkna vytvoříte mezi matracemi most pro přechod nad lávou. Duhová houpačka také skvěle poslouží jako podpěrný sloup a zároveň jako tunel do iglú, nebo jako tunel propojující dva domečky sourozenců, které zároveň stavbu drží. Stane se jednoduše tím, čím si budete v malé domácí džungli přát.

 Utukutu_bunkr17  Utukutu_bunkr18

 

Text pro Utukutu napsala Šárka Kremzow, MA

Zpět do obchodu