Skládací matrace pro děti BunkrFun

Co by to bylo za dětství, kdyby nebyly bunkry! Deky, kolíčky a matrace z křesel a gaučů, pamatujete? S multifunkční matrací Bunkr.fun půjdou všechny ty schovávačky a lumpárny jedna báseň, a to bez toho, aniž by váš domov vypadal jako po výbuchu. Dopřejte dětem bunkrová dobrodružství, kochejte se designem a v neposlední si zatleskejte nad chytrým řešením, které spojí dětský a dospělácký svět a domácnosti poskytne hned několik způsobů využití.

od 3 900 Kč
Kategorie: Bunkr fun
Velikost: BUNKR 2.0
Dostupné u dodavatele
12 500 Kč
Velikost: MOST 2v1
Dostupné u dodavatele
3 900 Kč
Velikost: BUNKR multi
Dostupné u dodavatele
13 900 Kč

BUNKR s potahem Džungle je ušitý přímo pro nás. Je to naše limitka

Vybírejte ze 3 velikostí. Kompatibilní rozměrem s Climbou triangl je BUNKR mini. Ale i Bunkr 2.0 a Utukutu se skvěle doplňují. BUNKR k vám poletí rovnou z šicí dílny. Matrace nevakuujeme, ale posíláme v běžné velikosti, tak abychom neponičili kvalitu pěny a nemuchlali potah. Cena dopravy je atypická, dle velikosti BUNKRu, cca 400 - 1000,- Kč po ČR, 50 - 120 € po SK. V posledním kroku objednávky vám bude připočtena. 

 

BUNKR 2.0. set obsahuje:

matrace 180x90 (90x90 složená), 13 cm vysoká, tuhost pěny: středně tvrdá
matrace 180x90 (90x90 složená), 13 cm vysoká, tuhost pěny: středně měkká
2 trojúhelníky 50 cm dlouhé a 31 cm vysoké, tuhost pěny: středně měkká 

 

BUNKR mini set obsahuje:

matrace 120x60 (60x60 složená), 13 cm vysoká, tuhost pěny: středně tvrdá
matrace 120x60 (60x60 složená), 13 cm vysoká, tuhost pěny: středně měkká
trojúhelníky 40 cm dlouhé a 31 cm vysoké, tuhost pěny: středně měkká

 

BUNKR mini PLUS set obsahuje:

matrace 120x60 (60x60 složená), 13 cm vysoká, tuhost pěny: středně tvrdá
matrace 120x60 (60x60 složená), 13 cm vysoká, tuhost pěny: středně měkká
matrace 60x60, 13 cm vysoká, tuhost pěny: středně tuhá
matrace 60x60, 13 cm vysoká, tuhost pěny: středně měkká
trojúhelníky 40 cm dlouhé a 31 cm vysoké, tuhost pěny: středně měkká

 

Složení Džungle potahu: 100% PES

Gramáž: 240g/m2 +/- 5g

Odolnost proti otěru: Kat.A 60 000

Praní: 40°C

Cigaretový test: EN 1021-1:2014-12

 

Na co se ptáte nejčastěji?

Z kolika částí se skládá? 
Bunkr 2.0, stejně jako Bunkr Mini představují sadu skládající se ze 2 matrací a 2 polštářů ve tvaru trojúhelníku. Obě matrace jsou stejně vysoké, aby stavby byly symetrické, ale taky aby při rozložení vznikla jedna velká plocha na válení, hraní či občasné přespání. Rozdílem je pouze jejich tuhost - jedna je pevnější, druhá o trochu měkčí. 

Jak je velký? 
Složený Bunkr 2.0 má čtvercový rozměr 90x90 cm, rozložený tedy vydá za lůžko k přespání či za pohovku o rozměrech 180x90 cm. Trojúhelník má rozměr 50x40 cm.
Bunkr Mini má taktéž čtvercový rozměr a to 60x60 cm, rozložený tedy tvoří mini lůžko 120x60 cm. Pro jeho prodloužení na délku 180 cm. Trojúhelníky mají velikost 40x31 cm. 

Je potah snímatelný a pratelný? 
Ano. Všechny 4 části jsou opatřeny zipem kolem dokola celého Bunkru pro snadné sundávání, obměnu barvy nebo následné praní v pračce na doporučenou teplotu 30°C. Odstraňovače skvrn doporučujeme nejprve vyzkoušet na malém kousku látky.

Máte nějaké doporučení, jak Bunkr čistit? 
Samotou matraci, tedy pěnu doporučujeme po sejmutí potahu jednoduše větrat, hlavně nijak nemáčet vodou. Čistit ji lze jako koberce, například vysátím. Nepoužívejte čisticí prostředky ani bělidla.
Látkový potah má voděodpudivou úpravu, má zvýšenou odolnost proti proniknutí tekutin do struktury látky, která ovšem není trvalá. Tekutina se nedostane do struktury látky, pokud je okamžitě otřena/odsáta. 
Při menším znečištění doporučujeme použít vlhký hadřík, při větším vyprat v pračce na 30°C.

Jak je nejlepší Bunkr skladovat, když ho zrovna nepoužívám? 
Je velice důležité, aby pěna nebyla zatížená. Neskladovat ji vakuovanou - dlouhodobé vakuování ji škodí. Nepřehýbat, nemuchlat, neměla by se skladovat ve vlhku. Matrace musí větrat jako každá jiná. 

Je Bunkr voděodolný? 
Ne, není voděodolný už jen kvůli vnitřní pěně, ale látka má speciální voděodpudivou úpravu, kdy je například po vylití čaje třeba tekutinu neprodleně odsát, či otřít, a tekutina do látky nepronikne. Běžné znečištění vyřešíte vypráním na 30°C.  

Kolik váží? 
Celý Bunkr, tedy jedna sada standardní velikosti váží 15 kg.

Je Bunkr přenosný? 
Ano, je. Bunkr je opatřen madly na každé straně pro snadné stavění bunkrů. V ohybu má madlo spojující obě částí matrace pro snadný přenos z místa na místo. 

K čemu jsou určená madla na Bunkru? 
Madla nejsou určena k tahání zátěže, pouze k přemisťování matrací. Při přemisťování by na matraci neměl nikdo sedět. 

Je Bunkr vhodný pro miminka? 
Jeho užití je vhodné pro děti od tří let, ale jak ho budete používat, je jen na vás. Látka je bezpečná, avšak zatím nevlastníme certifikát z důvodů nákladné investice, proto nemůžeme uvést, že pro miminka je vhodný. Má vlastnosti a parametry jako každý kvalitnější potah gauče.

Je nějak omezen váhovým limitem? 
Není, Bunkr je určen například na lenošení, hraní, skákání, občasné přespání. Při používání dětmi ovšem zdůrazňujeme, že každý rodič musí vyhodnotit způsob používání dle svého nejlepšího úsudku. Vaše děti znáte nejlépe vy sami, a tak dokážete odhadnout případné nebezpečí. Bunkr je určen i pro občasné přespání, pokud ale na Bunkru bude denně nocovat dospělý člověk, matrace se mnohem rychleji opotřebí. 

Je vhodné na Bunkru dlouhodobě spát? 
Není určen ke každodennímu spaní, spíše je vhodný pro občasné přespání. Jako každá matrace, na které se spí, i když jen občas, potřebuje dobře větrat, a tak je dobré ji preventivně vysávat. 

Z čeho je Bunkr vyrobený? 
Ze změkčené polyuretanové hmoty s otevřenou strukturou, kterou v dílně profesionálně řežou do požadovaných rozměrů. Řez je tak čistý a hladký. Samotný potah je vyrobený v šicí dílně, je pečlivě ušitý zručnými a pečlivými švadlenkami. 

Kde Bunkr vyrábějí? 
Výroba probíhá v rodinné čalounické firmě v Jizerských horách. Každý Bunkr je ručně vyroben a projde rukami několika švadlenek, šiček, čalounic, střihaček a v  neposlední řadě neunikne nic bystrému oku výstupního kontrolora.

Je pěna v Bunkru bezpečná? 
Ano, je bezpečná. Splňuje nejnáročnější požadavky bezpečí stanovené EU, jen se nedoporučuje k jídlu.

Je Bunkr opatřen nějakým speciálním nehořlavým typem látky? 
Ano, látka má cigaretový test 1021-1:2014-12 -  má sníženou hořlavost, v praxi to znamená, že je těžké ji zapálit. 

Pro jaký účel je Bunkr vyrobený? 
Bunkr je víceúčelový doplněk, který poslouží tomu, kdo ho zrovna potřebuje. Je určen např. na hraní, lenošení, skákání, občasné přespání, to vše na vlastní nebezpečí. Každý rodič musí vyhodnotit způsob používání dle svého nejlepšího úsudku. Neručíme za místo použití, doporučujeme vždy vyklidit prostor v okolí plánovaného používání. Žádné hrany, ostré předměty, minimálně 1,5 m kolem dokola čistého prostoru.

Bunkrfun

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení