Podžidlík Sandyline Sand Castle

Přechod na tuhou stravu u malých dětí je občas mírně náročné období. Většina jídel totiž často končí pod jídelní židličkou, nebo prostě v okolí dítěte spíše než v jeho bříšku. Podžidlík se skvěle hodí pro takové chvíle. Podložka, ze které hravě otřete jakékoli zbytky, drobky, kousky, a navíc krásně vypadá. Použít se dá i jako běžná podložka pod psací stůl, kolečkovou židli. Jednoduše všude, kde může chránit podlahu. 

Skladem
1 789 Kč
Kategorie: Dětský pokoj

Podložka Podžidlík je od rodinné firmy Toddlekind a byla navržena v Německu. Vzhled a design odpovídá spíše vkusu dospělého člověka, nicméně je plně funkční a konstruována právě pro děti. Kolekce Sandy lines je inspirována pláží uhlazenou odlivem moře. 

 

Výrobce: Toddlekind 

Podložka je multifunkční, odolná proti skvrnám a otěru vzdorná. 

Použijte ji pod kancelářským stolem, pro tvoření a řemeslnou činnost s dětmi nebo dokonce na piknik venku.

Velikost: Průměr 105 cm

Materiál: Vyrobeno z vysoce kvalitního, netoxického PVC, barveno UV inkoustem na vodní bázi. Jsou bez BPA, bez ftalátů a bez formamidu. Jsou testovány podle nejvyšších standardů v nezávislé laboratoři.

 

Péče:

Po každém použití jej vyčistěte. Ponechání jídla na podložce po dlouhou dobu může způsobit skvrny. Jemně otřete vlhkým hadříkem nebo houbou pouze s použitím jemného mýdla a vody. Vyhněte se použití drsných nebo abrazivních čisticích prostředků. K úplnému vysušení použijte suchý ručník.

Po vyčištění podlahy pod podložkou se ujistěte, že je podlaha vysušená, než podložku znovu položíte na podlahu. Vlhkost by se mohla zachytit pod podložkou a poškodit tak některé typy podlahových povrchů.

Nevhodné pro zvířata, která mohou poškrábat povrch.

Záhyby vyžehlete poléváním podložky horkou vodou.

Při tvorbě používejte barvy na vodní bázi. Fixy a pastelky mohou podložku obarvit. Můžete jej umístit na koberec, ale doporučujeme pouze koberec s tenkým vlasem a pod dohledem dospělé osoby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu