Dřevěná skládačka Avokádo

Na první pohled obyčejné avokádo, ovšem jakmile se dostane do dětských ručiček, dějí se věci! Při hraní s touto dřevěnou hračkou se malé děti mohou učit barvy, popostrčí o kousek dál svou jemnou motoriku, naučí se, co je to balanc, seznámí se s počítáním a pochopí, co znamená pojem „větší“ a „menší“. A ani starším dětem nedá avokádo spát: Ty z něj kouzlí různá obydlíčka, garáže, tunely pro vláčky, mosty, pyramidy nebo domečky na hraní.

Momentálně nedostupné
649 Kč
Kategorie: Hračky pro děti

Nepopiratelnou výhodou této hračky je její design, který prozáří každý dětský koutek a přitáhne pozornost velkých i malých návštěvníků.

Dřevěné avokádo se skládá ze třech kusů.

 

Velikost hračky je 10,5x8x4 cm

Pro děti od 3 let

Kombinujte s dalšími hračkami od nás Utukutu nebo Bumbutoys 

Výrobek je vyroben z masivního dřeva, minimálně a při tom bezpečně opracovaného, ​​aby si zachoval co nejvíce z jeho textury a přírodních vlastností. Na rozdíl od plastu je dřevo nejednotný přírodní materiál, který má často růstové barevné detaily nebo suky, tmavé skvrny dřeva a struktury nebo drsné oblasti. Nejde o vadu a není to důvodem k výměně produktu - jsou to rozlišovací znaky, které zaručují přírodní původ hračky a dodávají každé z nich jedinečnost, vyprávějí příběh stromu, ze kterého byla vyrobena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu