Dřevěná skládačka Jahoda

Tam za vodou za lesem, jahodu si ponesem. Ale první si ji musíme poskládat! Stačí k tomu trošku zapřemýšlet, najít špetku trpělivosti, zkoordinovat ručičky a nádherná jahoda je na světě. Každý její kousek navíc může sloužit více funkcím, takže děti, popusťte uzdu svojí fantazie a jdeme na to. Zatímco úplná prťata si se skládačkami potrénují jemnou motoriku a naučí se barvy, starší děti z ní velmi rádi skládají domečky a stavby, za které by se nestyděl ani Antonio Gaudí.

Momentálně nedostupné
629 Kč
Kategorie: Hračky pro děti
capsuna 9484 1 1579305012
Novinka

Jistě jste si všimli, že se jedná o okulibou hračku, která bude pýchou každé poličky. Velmi oblíbenou se stala také v Montessori a Waldorfských školkách. 

 

Skládá se ze 4 prvků vyrobených ručně z javorového dřeva a barvy, kterými jsou nabarveny, jsou 100% netoxické.

Velikost hračky je 10 x 9 x 4 cm. 

Nepoužívat při hraní s vodou. Může nepatrně barvit.

Pro děti od 3 let

Kombinujte s dalšími hračkami od nás Utukutu nebo Bumbutoys 

 

Výrobek je vyroben z masivního dřeva, minimálně a při tom bezpečně opracovaného, ​​aby si zachoval co nejvíce z jeho textury a přírodních vlastností. Na rozdíl od plastu je dřevo nejednotný přírodní materiál, který má často růstové barevné detaily nebo suky, tmavé skvrny dřeva a struktury nebo drsné oblasti. Nejde o vadu a není to důvodem k výměně produktu - jsou to rozlišovací znaky, které zaručují přírodní původ hračky a dodávají každé z nich jedinečnost, vyprávějí příběh stromu, ze kterého byla vyrobena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu