Dřevěná stavebnice Meloun

Hračka, která v sobě nese ducha prázdnin, radosti a optimismu. Nebo si dokážete představit něco víc letního než je pořádný kus sladkého melounu? Tak od teď ho budete mít pořád na očích a co víc, zažijete s ním kopu zábavy. Balancujte s jeho půlkruhy, budujte mosty nebo třeba postavte věž pro zakletou princeznu.Skladem
1 190 Kč
Kategorie: Hračky pro děti

Poselství hraček BumbuToys je jediné: Každé dítě v sobě nese potenciál, který si zaslouží naplnit. A tak jsou jejich hračky navrženy tak, aby si v nich každé dítě našlo to, co v dané vývojové fázi zrovna potřebuje.

 

Most se skládá z 8 dílků z javorového dřeva, které byly ručně opracovány a nabarveny netoxickou barvou.

Nesmí přijít do kontaktu s vodou. Jinak může mírně pouštět barvu. 

Pro děti od 3 let

Kombinujte s dalšími hračkami od nás Utukutu nebo Bumbutoys 

 

Výrobek je vyroben z masivního dřeva, minimálně a při tom bezpečně opracovaného, ​​aby si zachoval co nejvíce z jeho textury a přírodních vlastností. Na rozdíl od plastu je dřevo nejednotný přírodní materiál, který má často růstové barevné detaily nebo suky, tmavé skvrny dřeva a struktury nebo drsné oblasti. Nejde o vadu a není to důvodem k výměně produktu - jsou to rozlišovací znaky, které zaručují přírodní původ hračky a dodávají každé z nich jedinečnost, vyprávějí příběh stromu, ze kterého byla vyrobena.

Jak vzniká skládačka Meloun od Bumbutoys?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu