Dřevěný dub s ptáčkem

Lidé odpradávna uctívali stromy a dub, ten byl z těch vůbec nejuctívanějších. Dokonce i dnes se mu, milé děti, některé pohádkové bytosti chodí klanět, aby načerpaly jeho ohromnou energii a staly se nepřemožitelnými. A proto se o něj pečlivý datel tak pěkně stará! Ano, je to tak, ta nejlepší dobrodružství začínají u jeho kmene a my jsme hodně zvědaví, jaké příběhy si u něj zažijete vy.

Objednáme pro vás
1 599 Kč
Kategorie: Hračky pro děti

Při výrobě kmene tohoto dubu byla použita speciální technika „kartáčování”, díky níž textura kmene napodobuje skutečnou dubovou kůru. Díky přírodnímu zpracování si můžete vychutnat jedinečnost a krásu každého kusu dřeva a zapojit ho do tzv. open ended her (her s otevřeným koncem), v nichž může zastávat desítky rolí.

 

Velký dřevěný dub vám přijde v bedničce a skládá se z podstavce, kmene a koruny. Vy si ho doma lehce sestavíte.

Materiál: javorové dřevo, barveno netoxickými barvami vhodné pro dětské hračky. Splňuje normu EN71

Rozměry: 27 x 6 x 34 cm

Pro děti od 3 let

Kombinujte s dalšími hračkami od nás Utukutu nebo Bumbutoys 

 

Výrobek je vyroben z masivního dřeva, minimálně a při tom bezpečně opracovaného, ​​aby si zachoval co nejvíce z jeho textury a přírodních vlastností. Na rozdíl od plastu je dřevo nejednotný přírodní materiál, který má často růstové barevné detaily nebo suky, tmavé skvrny dřeva a struktury nebo drsné oblasti. Nejde o vadu a není to důvodem k výměně produktu - jsou to rozlišovací znaky, které zaručují přírodní původ hračky a dodávají každé z nich jedinečnost, vyprávějí příběh stromu, ze kterého byla vyrobena.

Jak vznikají hračky Bumbutoys?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu