Korková beruška zastrkávačka

Beruška má tečky, zastrčím je všecky. Hlavním účelem této tečkaté hračky je stimulovat koordinaci oko-ruka a jemnou motoriku. Děti zatlačují korkové tečky do otvorů a když jim maminka pomůže, třeba si k tomu společnými silami vymyslí i vlastní rýmovačku.

Skladem
649 Kč –20 % 520 Kč
28be38a5f06649afcab21c98202aed8f mmf600x600
Výprodej
649 Kč –20 %

Tato eko hračka obsahuje jednu základnu berušky a sedm korkových zátek. Děcka si mohou procvičovat počítání, když umístí každý korek do díry a vytvoří herní scény s dřevěnými kostkami, ve kterých beruška může žít. Přírodní korek je lehký, měkký, hladký na dotek, takže tato stylová hračka osloví dětské smysly a bude hit u rodičů smýšlejících ekologicky a s vášní pro design.

Tato hračka má rozměry 170 x 170 x 95 mm.

Doporučený věk: 1,5 roku

Smyslová hra: hrubá motorika, jemná motorika, koordinace, úchop, dotek

 

Značka: Elou

Přírodní eko hračky od Elou jsou eticky vyráběny v Portugalsku z udržitelného, ​​původního surového korku. Vysoce kvalitní hračky Elou s promyšleným designem, který děti inspiruje ke hře a učení, jsou odborně vytvořeny a přibližují děti přírodě. Od bloků po vozidla, zvířátka, hádanky a pastelky, podpořte fantazii svého dítěte pomocí hračky Elou. Tyto měkké, hladké a lehké hračky z přírodního korku jsou zcela kompostovatelné a udržitelné. Namísto kácení celého stromu kvůli výrobě dřevěných hraček se strhne pouze vnější vrstva a za sedm let korek vyroste a bude připraven k výrobě nových produktů. Každá hračka Elou se vrací k hluboce zakořeněné tradici pěstování korku v Portugalsku, které podporuje přirozená stanoviště, která poskytují domov divoké zvěři.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu