Oblíbené (0)

Dodání a platby

Objednání

 

Produkty dodáváme standardně do 14 dnů od platby  (pokud není uvedeno jinak).  Momentálně dodáváme do 3 týdnů.

 

Cena zboží je platná po dobu jejího zveřejnění v e-shopu. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží (viz níže) může zákazník uhradit Prodávajícímu následujícími způsoby:

·        bezhotovostně platbou na účet Prodávajícího; nebo

·        v hotovosti na dobírku v místě určeném zákazníkem v objednávce (nelze u vlastních úprav - gravír, jméno, pruhy).

V případě platby v hotovosti na dobírku je cena zboží splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je cena zboží splatná do sedmi ( 7 ) dnů od přijetí objednávky.

 

 

Způsoby platby

 

PŘEVODEM NA ÚČET

Při volbě bankovním převodem vám automaticky na e-mail pošleme platební údaje. Po připsání platby na náš účet na tentýž e-mail obdržíte potvrzení o přijaté platbě. Faktura bude přiložena v balení produktu.

Při platbě převodem je termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby. Zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet. A je potřeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do sedmi ( 7 ) pracovních dnů od objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou.

 

HOTOVĚ

Při osobním vyzvednutí zboží na uvedené adrese.

Hotově – dobírkou

 

Způsoby dopravy

 

DPD - Doručení na vaši adresu

DPD vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Kurýr vás bude v brzkých hodinách kontaktovat s přiblížným časem doručení. Pokud vás kurýr na adrese nezastihne, bude tak uvedeno v jejich systému a další den by měl proběhnout další pokus o doručení. 

Může se hodit: Na https://www.dpd.com/cz si můžete v den odeslání změnit termín a místo doručení zásilky dle svých potřeb a následně zásilku sledovat.

 

DPD - Doručení do odběrného místa PICKUP

Vyberte si kterékoli PICKUP místo po celé ČR. Balík by na uvedené adrese měl být připraven k vyzvednutí do 2 pracovních dní od podání. DPD vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o balíku.

V posledním kroku objednávky si vyberete, na které PICKUP odběrné místo chcete objednávku doručit. Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale DPD požádat o prodloužení úložní doby.

Může se hodit:  Na https://www.dpdparcelshop.cz/ můžete vyhledat přesnou adresu pobočky. 

 

ČESKÁ POŠTA - Balík Do ruky

Česká pošta k 1. 3. 2019 zvedla ceny svých služeb natolik, že necháváme na vás, koho chcete svými financemi podporovat. Nicméně my doporučujeme DPD, které svými službami Českou poštu převyšuje a je levnější.

Česká pošta vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku.

Pokud vás doručovatel nezastihne, nechá lísteček v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště. Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude zaslán zpět k nám. 

Může se hodit: Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit termín a místo doručení zásilky dle svých potřeb.

 

ČESKÁ POŠTA - Balík Na poštu

Česká pošta k 1. 3. 2019 zvedla ceny svých služeb natolik, že necháváme na vás, koho chcete svými financemi podporovat. Nicméně my doporučujeme DPD, které svými službami Českou poštu převyšuje a je levnější.

Vyberte si kteroukoli z 2600 pošt po celé ČR. Balík Na poštu tam pro vás bude připraven k vyzvednutí již následující pracovní den od podání. Česká pošta vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o balíku.

V posledním kroku objednávky si vyberete, na kterou poštu chcete objednávku doručit. Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o prodloužení úložní doby.

 

ZÁSILKOVNA

Vyberte si kteroukoli z 1400 zásilkoven po celé ČR.  Balík by na uvedené adrese měl být připraven k vyzvednutí do 2 pracovních dní od podání. Zásilkovna vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o balíku.

V posledním kroku objednávky si vyberete, na kterou Zásilkovnu chcete objednávku doručit. Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale Zásilkovnu požádat o prodloužení úložní doby.

Může se hodit:  Na https://www.zasilkovna.cz/pobocky můžete vyhledat přesnou adresu pobočky. 

 

OSOBNĚ

Osobně lze převzít objednávku na adrese Hůlkova 683, Letňany, Praha 9. O připravené zásilce budete informováni emilem, je však důležité se minimálně den předem domluvit na časových možnostech předání. U vjezdové brány Aeroklubu je nutné zavolat (739 579 499) a vyčkat.

 

 

Cena poštovného:

ČR - Česká pošta 250,-
ČR - Dobírka + 30,-
ČR - Zásilkovna 170,-
ČR - Dobírka + 30,-
ČR - DPD 160,-
ČR - Dobírka + 30,-
SK - DPD 8 EUR
SK - Zásilkovna 8 EUR