Dřevěná bříza velká

Bříze se odpradávna přisuzovaly magické schopnosti a ani tato není výjimkou. Za jejím hlavním kouzlem však stojí…kdo jiný než děti. Bříza se v jejich ručičkách stává důležitou součástí jejich hry a ať už je z ní pohádková stromová bytost nebo schovka pro zvířátka, stane se hračkou, po které budou sahat s železnou pravidelností.

 

Skladem
1 799 Kč

Doporučujeme ji dětem od 3 let, v nichž zasadí semínko emočního rozvoje a pozitivního vztahu k přírodě. Dětem i rodičům může sloužit rovněž jako výuková pomůcka.

 

Bříza vám přijde v bedničce a skládá se z podstavce, kmene a koruny. Vy si ji doma lehce sestavíte.

Materiál: dřevo (nelakované)

Rozměr: cca 18x33 x6 cm

Pro děti od 3 let

 

Výrobce Bumbutoys

 

 

Výrobek je vyroben z masivního dřeva, minimálně a při tom bezpečně opracovaného, ​​aby si zachoval co nejvíce z jeho textury a přírodních vlastností. Na rozdíl od plastu je dřevo nejednotný přírodní materiál, který má často růstové barevné detaily nebo suky, tmavé skvrny dřeva a struktury nebo drsné oblasti. Nejde o vadu a není to důvodem k výměně produktu - jsou to rozlišovací znaky, které zaručují přírodní původ hračky a dodávají každé z nich jedinečnost, vyprávějí příběh stromu, ze kterého byla vyrobena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu