Doprava a platba

OBJEDNÁNÍ

Utukutu vyrábíme pečlivě a postupně v malých sériích. Proto je dobré počítat s dobou dodání kolem 14 dnů. Pokud si přejete nějaký nestandard, tak i 3 týdny. Ale snažíme se o co největší rychlost a v 80 % objednávek odesíláme vlastně skoro obratem. Ve vánoční sezoně (která nám začíná v půlce září) výroba a dodání trvá dokonce déle. Aktuální informace najdete u jednotlivých produktů.

 Cena zboží je platná po dobu jejího zveřejnění v e-shopu. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží (viz níže) může zákazník uhradit Prodávajícímu následujícími způsoby:

·        bezhotovostně platbou na účet Prodávajícího; 

V případě bezhotovostní platby je cena zboží splatná do sedmi ( 7 ) dnů od přijetí objednávky.

 

ZPŮSOBY PLATBY

PLATBA KARTOU

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana, kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

           ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, E-mail: platby-podpora@comgate.cz, Tel:  +420 228 224 267

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Fakturu vám následně zašleme online do e-mailu. Při platbě kartou je termín termín dodání 14 dní u produktů, které nemáme skladem. Snažíme se ale o co nejrychlejší výrobu i expedici. 

 

PŘEVODEM NA ÚČET

Při volbě bankovním převodem vám automaticky na e-mail pošleme platební údaje. Po připsání platby na náš účet na tentýž e-mail obdržíte potvrzení o přijaté platbě. Fakturu vám následně zašleme online do e-mailu.

Při platbě převodem je termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby. Zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet. A je potřeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do sedmi (7) pracovních dnů od objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou.

 

ZPŮSOBY DOPRAVY

OSOBNĚ 

Vyzvednutí je možné po obdržení e-mailu s potvrzením, že máme vše připraveno a že můžete dorazit. Osobní odběry uskutečňujeme na adrese naší prodejny Utukutu radosti, Korunní 76, Praha 10 Vinohrady.

DPD - Doručení na vaši adresu

DPD vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Kurýr vás bude v brzkých hodinách kontaktovat s přibližným časem doručení. Pokud vás kurýr na adrese nezastihne, bude tak uvedeno v jejich systému a další den by měl proběhnout další pokus o doručení. 

Může se hodit: Na https://www.dpd.com/cz si můžete v den odeslání změnit termín a místo doručení zásilky dle svých potřeb a následně zásilku sledovat.

 

Cena poštovného:

ČR - DPD 160,-
ČR - DPD picup 
130,-
ČR - Dobírka + 40,-
SK - DPD 8 EUR

 

 

 

Zpět do obchodu