Dotace EU

 

V roce 2019 získala firma Utukutu s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha - pól růstu ČR a čerpanou přes první výzvu Specializovaných voucherů (reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607).

Podpora byla mířena na účast firmy Utukutu s.r.o. s projektem "Kiklop" v místě realizace Praha, za účelem vytvoření nového produktu a uvedení do sériové výroby a prodeje. Očekávaným výstupem je nový produkt, splňující filosofii firmy Utukutu. Bude sloužit pro pohybový rozvoj dětí.

Projekt "Kiklop" je spolufinancován Evropskou unií.

 

V roce 2021 získala firma Utukutu s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha - pól růstu ČR a čerpanou přes první výzvu Specializovaných voucherů (reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607).

Podpora byla mířena na účast firmy Utukutu s.r.o. na projekt „Utukutu v obrazech“ v místě realizace Praha, za účelem vytvoření prezentačních videospotů. Očekávaným výstupem je 7 videí, které firmě pomohou jak v brandbuildingu, a také v podpoře prodeje i opečování koncového zákazníka.

Projekt „Utukutu v obrazech“ je spolufinancován Evropskou unií.

 

 

logolink-OP-PPR

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení