Dřevěná skládací jeskyně

Když se dítě učí, aniž by vědělo, že se učí, je to značka ideál. A přesně tento požadavek splňuje i skládací jeskyně v přírodním provedení, díky níž se děti seznamují s různými texturami dřeva, rozvíjí svou zvídavost a představivost, a abychom nezapomněli: vyžaduje zapojení jejich jemné motoriky a koordinaci oko-ruka, díky čemuž si obojí perfektně procvičí.

 

Skladem
999 Kč

Této hračce nelze odepřít i estetické vlastnosti, tudíž ve chvíli, kdy si s ní děti zrovna nehrají, slouží jako krásný a přírodní doplněk jejich herny či pokojíčku.

 

Rozměr cca 20x24x4 cm

Pro děti od 3 let

Kombinujte s dalšími hračkami od nás Utukutu nebo Bumbutoys 

Výrobek je vyroben z masivního dřeva, minimálně a při tom bezpečně opracovaného, ​​aby si zachoval co nejvíce z jeho textury a přírodních vlastností. Na rozdíl od plastu je dřevo nejednotný přírodní materiál, který má často růstové barevné detaily nebo suky, tmavé skvrny dřeva a struktury nebo drsné oblasti. Nejde o vadu a není to důvodem k výměně produktu - jsou to rozlišovací znaky, které zaručují přírodní původ hračky a dodávají každé z nich jedinečnost, vyprávějí příběh stromu, ze kterého byla vyrobena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu