Dřevěná skládačka Hory se sluncem

Slunce zapadalo za hory a zatímco jedna zvířátka se pomaličku chystala do pelíšků, pro ta druhá den teprve začal. Na takových horách se toho děje spoustu a co teprve, když si horské příběhy začnou vymýšlet samy děti. No a jakmile se k tomu přidá nějaké to Bumbu zvířátko nebo jiné hračky dle dětského gusta, příběhů bude na tisíce.

Momentálně nedostupné
1 599 Kč

Stejně jako všechny BumbuToys, mají i hory se sluncem své kouzlo. Jedná se o přírodní, designovou a ručně vyráběnou skládačku z javorového dřeva, se kterou si vyhraje dítě do aleluja.

 

Skládá se z 8 prvků, které jsou barveny 100% netoxickým barvami.

Velikost hračky je 28 x 14 x 6 cm

Pro děti od 3 let

Kombinujte s dalšími hračkami od nás Utukutu nebo Bumbutoys 

 

Výrobek je vyroben z masivního dřeva, minimálně a při tom bezpečně opracovaného, ​​aby si zachoval co nejvíce z jeho textury a přírodních vlastností. Na rozdíl od plastu je dřevo nejednotný přírodní materiál, který má často růstové barevné detaily nebo suky, tmavé skvrny dřeva a struktury nebo drsné oblasti. Nejde o vadu a není to důvodem k výměně produktu - jsou to rozlišovací znaky, které zaručují přírodní původ hračky a dodávají každé z nich jedinečnost, vyprávějí příběh stromu, ze kterého byla vyrobena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu