Dřevěné barevné houby

Každý, kdo miluje pohádky, ví, jak důležitou roli v nich hraje kouzelný lektvar. Jenže uvařit takový mocný nápoj, to není jen tak! A tak tu máme sadu tří hub. ze kterých to půjde raz dva. Je libo změnit roční období? Nalézt ztracený poklad nebo obelstít draky střežící princeznu? To, že se kouzlo nakonec povede, nezaručujeme, ale tím, že promění každý pokojíček v pohádkovou komnatu jsme si „na sto pro” jistí.

Skladem
599 Kč

Tato sada patří k tzv. open ended toys (hračkám s otevřeným koncem), které svým neurčitým designem a snadnou kombinovatelností nabádají děti k zapojení fantazie a kreativity. Tím, že neplní pouze jeden účel, si děti objevují samy své vlastní hry a příběhy, a proto patří k těm nejpoužívanějším dětským hračkám ve školkách, pokojíčcích i herničkách.

 

Materiál - lipové dřevo

Velikost hračky je 10 x 10 x 6 cm

Výrobek je vyroben z masivního dřeva, minimálně a při tom bezpečně opracovaného, ​​aby si zachoval co nejvíce z jeho textury a přírodních vlastností. Na rozdíl od plastu je dřevo nejednotný přírodní materiál, který má často růstové barevné detaily nebo suky, tmavé skvrny dřeva a struktury nebo drsné oblasti. Nejde o vadu a není to důvodem k výměně produktu - jsou to rozlišovací znaky, které zaručují přírodní původ hračky a dodávají každé z nich jedinečnost, vyprávějí příběh stromu, ze kterého byla vyrobena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu