Dřevěný dinosaurus - Brontosaurus

Dinosaurománie - vývojová etapa, která nemine snad žádné batole. Takový dinosaurus je totiž skvělým průvodcem do života! Je velký, může leckoho vystrašit, ale nebojte se, všechno nakonec dobře dopadne. Jen si teď, milí rodičové, trénujeme, co se jako děti od dinosaurů (a taky o nich) můžeme naučit.

Tento archetypální zástupce pravěké říše bude sloužit nejen dětským hrám, ale také jako výuková pomůcka k vyprávěním o tom, jak to na tom světě chodilo dřív. Skladem
299 Kč

Brontosaurus byl ručně vyroben, vyleštěn a nalakován organickými barvami. Je připraven se s dětmi pustit do hraní okamžitě, popřípadě ho společnými silami můžete nějak hezky dotvořit.

 

Velikost hračky je 18 x 10 x 3 cm.

Materiál - javorové dřevo

Pro děti od 3 let

Kombinujte s dalšími hračkami od nás Utukutu nebo Bumbutoys 

 

Výrobek je vyroben z masivního dřeva, minimálně a při tom bezpečně opracovaného, ​​aby si zachoval co nejvíce z jeho textury a přírodních vlastností. Na rozdíl od plastu je dřevo nejednotný přírodní materiál, který má často růstové barevné detaily nebo suky, tmavé skvrny dřeva a struktury nebo drsné oblasti. Nejde o vadu a není to důvodem k výměně produktu - jsou to rozlišovací znaky, které zaručují přírodní původ hračky a dodávají každé z nich jedinečnost, vyprávějí příběh stromu, ze kterého byla vyrobena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu