Dřevěný strom Vrba zelená

Každé jaro znamená v přírodě změnu. Ne jednu, ale tolik změn. Za pár týdnů vše vypadá úplně jinak. Asi nejvíce, to je znatelné na vrbě. Jasně zelené listy najednou vylezou a pokrývají jejich větve, všude nové přírůstky až celá zazelená a vytvoří úkryt pro zvířátka i lidi. 

Skladem
1 799 Kč

Doporučujeme ji dětem od 3 let, v nichž zasadí semínko emočního rozvoje a pozitivního vztahu k přírodě. Dětem i rodičům může sloužit rovněž jako výuková pomůcka.

Díky přírodnímu zpracování si můžete vychutnat jedinečnost a krásu každého kusu dřeva a zapojit ho do tzv. open ended her (her s otevřeným koncem), v nichž může zastávat desítky rolí.

 

Velká dřevěná vrba vám přijde v bedničce a skládá se z podstavce, kmene a koruny. Vy si ho doma lehce sestavíte.

Materiál: javorové dřevo, barveno netoxickými barvami vhodné pro dětské hračky. Splňuje normu EN71

Rozměry: 27 x 27 x 6 cm

Pro děti od 3 let

Kombinujte s dalšími hračkami od nás Utukutu nebo Bumbutoys 

 

Výrobek je vyroben z masivního dřeva, minimálně a při tom bezpečně opracovaného, ​​aby si zachoval co nejvíce z jeho textury a přírodních vlastností. Na rozdíl od plastu je dřevo nejednotný přírodní materiál, který má často růstové barevné detaily nebo suky, tmavé skvrny dřeva a struktury nebo drsné oblasti. Nejde o vadu a není to důvodem k výměně produktu - jsou to rozlišovací znaky, které zaručují přírodní původ hračky a dodávají každé z nich jedinečnost, vyprávějí příběh stromu, ze kterého byla vyrobena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu