Houpací prkno Ombré rasta

Rovnováha těla není prkotina. Věděli jste, že se ji děti musí naučit, než se pustí do složitějších motorických dovedností, jako je lezení po schodech nebo třeba poskakování po jedné noze?  Houpací prkna Utukutu jsou řemeslně ztvárněným synonymem ke rčení “kujme železo, dokud je žhavé” - prostě je dejte dětem a nechte je, aby si svou stabilitu, obratnost a sílu vybudovaly samy. A to vše extrémně hravě!

Jako dárek vám k objednávce přidáme Rozhoupané karty - karty se cviky (v hodnotě 249,-), pro inspiraci anebo denní protahování.

Rozhoupané karty ?
Skladem
2 870 Kč
624 11 houpaci deska balancni prkno duhove zlute utukutu
Videonávod
Houpací prkno Ombré rasta

Hračka a pohybová pomůcka

Houpací prkno pro děti, jejichž rodiče přemýšlí o jejich správném vývoji a podporují je v otevřené, kreativní hře. Děti při ní posilují svaly, rozvíjí jemnou i hrubou motoriku, rovnováhu a flexibilitu.

Nekonečná zábava

Je vyrobeno s ohledem na bezpečnost dítěte, multifunkci, kvalitu české výroby a design. Hračka v sobě spojuje několik funkcí – houpačku, klouzačku, prolézačku, pultík, sedátko, stupínek, skrýš.

Houpací prkno Ombré rasta

 

 

 

 

Houpací prkno Ombré rasta

Samostatnost a sebevědomí

Houpací prkno dětem zajistí bezpečné hraní. Je velikostně koncipované pro děti od 3 let. Prkno je tak dostatečně tvrdé, aby drželo tvar, ale také lehké, aby s ním děti dokázaly volně pohybovat.

Zdravý pohyb

Používáním dítě nenásilnou formou trénuje a zlepšuje motorické schopnosti, zlepšuje rovnováhu, zpevňuje stabilizační systém a rozvíjí funkci pravé a levé hemisféry.

Houpací prkno Ombré rasta
Houpací prkno Ombré rasta

Multifunčnost

Houpací deska je vyrobena z velmi pevného a odolného bukového dřeva. Jednoduchý designový vzhled je vymyšlen důmyslně. Jde používat s sedě, leže, ve stoje. Dle schopnosti a zkušenosti dítěte.

Mnoho dalších využití

Výše jsme ale zmínili jen příklady, které napadnou nás, dospěláky. Děti toho vymyslí ještě spoustu. Nechte se překvapit.

Houpací prkno Utukutu je ale také elegantní bytový doplněk, který obohatí jakýkoli interiér.

Houpací prkno Ombré rasta

 

Doplňky k Houpacímu prknu

Jak psát správně popisky

Polštářky udělají z prkna relaxační místečko. Jsou ušité přesně, na prkno je nasadíte a krásně drží. 

Jak psát správně popisky

Rozhoupané karty mohou napomoci při každodenním tréninku nebo vedeném pohybu.

 

 

 

 

Technické parametry

Materiál: vrstvené bukové dřevo s jedinečnou přírodní kresbou

Nosnost: 200 kg

Rozměry: 80 x 30 cm

Váha: 3,5 kg

Důležité informace

Hračka je vyrobena s ohledem na udržitelnost celého výrobního procesu, který probíhá výhradně v ČR a samotné hračky. Houpací prkno je z vyrobeno z kvalitní bukové překližky. Jsou použity pouze netoxické oleje s atestem pro dětské hračky. Stejně tak je testované dřevo a celá mechanika hračky.

Co o nás píší naši zákazníci

Houpací prkno Ombré rasta
Mám to štěstí, že znám nejen houpací prkno, ale i lidi, kteří ho vyrábí. Jsou to poctivci a srdcaři, kteří si potrpí na prvotřídní kvalitě. Na prkně se houpeme už přes několik let a pořád nás baví!

Jana Rucká

11.6.2017
Houpací prkno Ombré rasta
Výborna a certifikovaná psychomotorická pomůcka od nejmenšího pres juniory po dospěláky. Užíváme si zábavu a radost z krásného doplňku UTUKUTU

Míša Lukšíčková 

25.11.2020
Houpací prkno Ombré rasta
Houpací prkno je super pro děti i dospělé, vyblbneme se na něm a ve spojení s kartami, úžasné a zábavné cvičení pro celou rodinu. Doporučuji všem, at´ už domu nebo do rodinných center a školek.

Lenka Sunova

28.7.2019
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu