Oblíbené (0)

Ahoj od Utukutu

Na okraji Prahy, v malé truhlářské dílně, vyrábíme od roku 2014 produkty Utukutu. Dřevěné, barevné hračky pro děti, které rozvíjí jejich pohyb a fantazii. A hlavně děti neskutečně baví. Utukutu má i tým vlastních dětí, celkem 12 kousků, se kterými vždy vše pečlivě zkoušíme a testujeme. 

Proč Utukutu?

  • Kvalita je pro nás nadevše. A naše filosofie trochu nabourává dnešní stereotyp. My totiž vyrábíme hračky, které vydrží dlouhá léta. Díky výběru a zpracování poctivých materiálů to můžeme zaručit.  
  • Vždy myslíme na bezpečnost. Hračky testujeme v akreditovaném institutu pro testování a certifikaci hraček a splňují nejpřísnější EU normy.
  • Rodinná výroba nám dovoluje si s vašimi objednávkami vyhrát. Máme možnost se postarat o každého Utukutu fandu. Můžeme se vám věnovat i v dnešní zrychlené době.
  • Dokážeme vám vyrobit skoro vše dle vašeho přání a nápadu. A jsme rádi, že se nebojíte zeptat.
  • Utukutu je nadčasové a funkční. Naše nápady a designy pipláme do posledního detailu a vznikají tak krásné funkční výrobky, které budete moc používat dlouhá léta. Dědit je budou ještě děti vašich dětí, pokud jim dáte dostatečnou péči. 
  • Jsme ekologičtí. Což už je snad v dnešní době norma, no ne? Naše hračky jsou vyrobeny ze dřeva ze šetrně obhospodařovaných lesů. Obaly našich výrobků jsou plně recyklovatelné. Pro barvení používáme pouze kvalitní, certifikované a ekologické oleje, barvy a laky, které vyhovují normě EN 71. Používaná lepidla jsou nakupována od renomovaných evropských výrobců a jsou rovněž certifikována pro nejmenší děti.
  • Spolupracujeme s odborníky na zdravý pohyb dětí – rekreology, fyzioterapeuty, sportovci.
  • Pro spolupráci si vybíráme obchody a eshopy, které mají stejné smýšlení o světě jako my. Takže se nebojte nakupovat i u nich.
  • Nákupem Utukutu podpoříte lidi, kteří milují řemeslo a dávají mu hlavně díky svým dětem krásnou podobu. Podobu hraček, které v sobě ale snoubí kus přírody a pozitivní energie.

 

Od prvního prkna dodnes sami zajišťujeme celou výrobu, všechno na koleně vymýšlíme a zkoušíme, vylepšujeme, kontrolujeme, balíme a posíláme k Vám. A od prvního prkna nás to pořád moc baví. 

Utukutu naše životy velmi ovlivnilo. Vzniklo díky našim dětem a jejich potřebám. Milujeme samotné produkty i jejich výrobu. A baví nás děti, kteří k Utukutu přistupují s dětskou otevřenou myslí a fantazií.

 

Rychle do E-SHOPU prozkoumat naše hračky a pohybové pomůcky

 

Ocenění a kde o nás psali: Správná hračka, Živnostník roku 2017, Forbes (leden 2018), prkna Woudie hrají v představení Mimino divadla Minor.

 

Za tým Utukutu

Gábina a Viktor