Duhová dřevěná vajíčka (36ks) Grapat

Dětem můžete dát hračku, která už z dálky křičí, k čemu slouží, a nebo dětem nabídnout takovou, jejíž účel si najdou samy. To je princip tzv. open-ended hry, která ponechává dětem svobodu, hecuje jejich fantazii a je nekonečnou zásobárnou příběhů a dobrodružství. A s těmito vajíčky to není jinak: navržena byla nejen pro hru s otevřeným koncem, ale také pro vytvoření jedinečného smyslového zážitku a podporu jemných motorických dovedností.

Skladem
459 Kč
Kategorie: Open-ended play

Sada obsahuje 36 kusů ve tvaru vajec ve 12 barvách duhy

Doporučený věk +36 měsíců

 

 

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami

Výrobce - Joguines Grapat

Duhová dřevěná vajíčka (36ks)

Co a kdo je Grapat?

Grapat je rodinná firma, která od roku 2015 vytváří malé drobnůstky, které slouží pro openended hru a rozvíjení fantasie. Tyto hračky jsou také uměleckým dílem, které chcete svým dětem dopřávat každý den.

Krásno a příroda

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. 

Duhová dřevěná vajíčka (36ks)
Duhová dřevěná vajíčka (36ks)

Mimořádný dárek

Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu