Hmyzáci - dřevěné postavičky 18ks Grapat

Hračky pro kluky? Nebo pro holky? Na to se u „grapatů” nehraje. Patří totiž do kategorie open-ended hraček, které nestanovují žádné konkrétní pokyny ani pravidla. Jediné, na čem záleží, je: svoboda. Jen ta nastartuje dětskou fantazii, která se s touto hmyzí rodinkou vydá za stovkami příběhů a dobrodružství. Pokaždé jinak, naplno a hlavně tak, jak to děti „tady a teď” cítí a potřebují.

Skladem
699 Kč
Kategorie: Open-ended play

Sada obsahuje 6 berušek, 6 slimáků, 6 mravenců

Součástí je textilní taška z tkaniny s GOT Certificatem.

Doporučený věk +36 měsíců

 

 

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami

Výrobce - Joguines Grapat

Hmyzáci - dřevěné postavičky 18ks

Co a kdo je Grapat?

Grapat je rodinná firma, která od roku 2015 vytváří malé drobnůstky, které slouží pro openended hru a rozvíjení fantasie. Tyto hračky jsou také uměleckým dílem, které chcete svým dětem dopřávat každý den.

Krásno a příroda

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. 

Hmyzáci - dřevěné postavičky 18ks
Hmyzáci - dřevěné postavičky 18ks

Mimořádný dárek

Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu