Měsíční svit - hrací set Grapat

Bylo jednou jedno království měsíčního svitu...pokračujte v příběhu této kouzelné sady a seznamte se s postavami, které rozproudí vaši fantazii. Hrací set Moonlight tale si zamulujete.

Skladem
1 019 Kč
Kategorie: Open-ended play

Příběh měsíčního světla (Moonlight tale) - hrací set obsahuje 22 kusů v různých tvarech, velikostech a krásných naředěných barvách.

Tento produkt je výsledkem spolupráce s ilustrátorkou @gretasschwester.

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami

Výrobce - Joguines Grapat

Měsíční svit - hrací set

Co a kdo je Grapat?

Grapat je rodinná firma, která od roku 2015 vytváří malé drobnůstky, které slouží pro openended hru a rozvíjení fantasie. Tyto hračky jsou také uměleckým dílem, které chcete svým dětem dopřávat každý den.

Krásno a příroda

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. 

Měsíční svit - hrací set
Měsíční svit - hrací set

Mimořádný dárek

Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu