Ooh-lala! dřevěné postavičky (3ks) Grapat

Hračky, hračky, hračky. Je jich všude kolem tolik, že by vystačily na několik životů. Co takhle mít ale hraček méně, ale za to takové, které dětem poskytnou vše, co potřebují? Jakmile tyto tři ručně dělané figurky doputují do malých ručiček, rázem nastartují dětskou fantazii, smysl pro úžas i vývoj jazyka. Děti je velmi rády začleňují do příběhů, zpracovávají za pomocí nich důležité emoce a zážitky, vytváří s nimi smyslové hry a ještě mnohem, mnohem víc!

Skladem
399 Kč
Kategorie: Open-ended play

3 humanoidní figurky, které rozveselí každou hru! Ooh-lala! je inspirován abstraktním uměleckým pohybem a jeho výraznými chromatickými kombinacemi.

Vhodné i jako dárek pro umělecky založené dospělé.

Doporučený věk +18 měsíců

 

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami

Výrobce - Joguines Grapat

Ooh-lala! dřevěné postavičky (3ks)

Co a kdo je Grapat?

Grapat je rodinná firma, která od roku 2015 vytváří malé drobnůstky, které slouží pro openended hru a rozvíjení fantasie. Tyto hračky jsou také uměleckým dílem, které chcete svým dětem dopřávat každý den.

Krásno a příroda

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. 

Ooh-lala! dřevěné postavičky (3ks)
Ooh-lala! dřevěné postavičky (3ks)

Mimořádný dárek

Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu