Wonders sada dřevěných postaviček (12ks) Grapat

Syrová krása přírody a neotřelé organické tvary a tóny. To je sada těchto dřevěných „bytůstek”, která vede k propojení dítěte s cyklickými změnami v přírodě a rozpoznávání rozličností a darů matky Země. Tyto dřevěné hračky jsou navrženy tak, aby podporovaly kreativitu, zvídavost a lásku dítěte k flóře a fauně.

Skladem
990 Kč
Kategorie: Open-ended play

Vhodné i jako dárek pro umělecky založené dospělé.

Sada obsahuje 12 tvorů z říše flóry

Doporučený věk +36 měsíců

 

 

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami

Výrobce - Joguines Grapat

Wonders sada dřevěných postaviček (12ks)

Co a kdo je Grapat?

Grapat je rodinná firma, která od roku 2015 vytváří malé drobnůstky, které slouží pro openended hru a rozvíjení fantasie. Tyto hračky jsou také uměleckým dílem, které chcete svým dětem dopřávat každý den.

Krásno a příroda

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. 

Wonders sada dřevěných postaviček (12ks)
Wonders sada dřevěných postaviček (12ks)

Mimořádný dárek

Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu