Yummy (27ks) Grapat

Co se vaří? Yummy je pro všechny malé gurmány. Může to vypadat jako jednoduchá jídelní souprava, ale podívejte se blíž... Dřevěné měchačky jsou kouzelné.

Skladem
649 Kč
Kategorie: Open-ended play

Sada složená z talíře, dvou lžic a 24 kousků lahodného jídla.

Je to skvělý doplněk k symbolické hře, ale díky své otevřené povaze se může stát čímkoli, po čem děti touží v kteroukoli chvíli.

Velikosti: Talíř 125 mm / Velká lžíce 21 mm / Malá lžička 16 mm / Jídlo 25 mm

 

Doporučený věk +36 měsíců

 

Materiál - dřevo PEFC, barveno přírodními barvami

Výrobce - Joguines Grapat

Yummy (27ks)

Co a kdo je Grapat?

Grapat je rodinná firma, která od roku 2015 vytváří malé drobnůstky, které slouží pro openended hru a rozvíjení fantasie. Tyto hračky jsou také uměleckým dílem, které chcete svým dětem dopřávat každý den.

Krásno a příroda

Joguines Grapat chce obklopit děti přírodním a krásným materiálem a zároveň jim nechat volnost a možnost být kým chtějí a kde chtějí. Dřevo pochází z trvale udržitelných zdrojů, barvy jsou 100% bezpečné a non-toxic a na závěr používají rostlinné oleje a vosky. Vše malované ručně. 

Yummy (27ks)
Yummy (27ks)

Mimořádný dárek

Této španělské rodinné firmě záleží na dětech i přírodě. Všechny výrobky jsou krásně zabaleny v ekologických kartonových krabicích, některé sady jsou dodávány s ekologickými sáčky. Hračky Grapat jsou krásným mimořádným dárkem pro každé dítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu