Spinnery + stohovací věž

Výhodná sada oblíbených hraček značky Fat Brain. Spinnery a Stohovací věž v jednom balení.

 

Skladem
1 348 Kč –15 % 1 145 Kč
Kategorie: Výhodné sady
sada spinnery sroubovice
Tip Výhodná sada
1 348 Kč –15 %

Stohovací věž šroubovice - Nasaďte zářivé kotouče na tyč se závitem a sledujte, jak se rychle a hladce otáčí směrem dolů k základně. Zvolte buď statickou základnu (pro lehčí způsob hraní) nebo základnu otočte a celá hračka se stane navíc balanční. Každý disk je dvoubarevný a od největšího po nejmenší tvoří dynamickou duhu. Každý z disků má navíc odlišný tvar.

Tato senzomotorická hračka by u vás neměla chybět. Podporuje jemné motorické dovednosti, koordinaci ruka-oko a rané inženýrské dovednosti, rozvoj senzomotorického vnímání. Materiál: vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného materiálu, BPA, bez ftalátů, testováno.

Doporučený věk 1 - 4 roky

Rozměry hračky: 41,9 cm x 17,1 cm

 

SpinnerySada 3 barevných silikonových odstředivek. Podporuje jemné motorické dovednosti, smyslové zkoumání, učení příčiny a následku. Fascinující zážitek pro ruce i oči. Odstředivky vyrobené ze 100% vysoce kvalitního potravinářského silikonu. Každý má na jedné straně přísavku a na druhé kopuli s vířivou texturou. Lepí na jakýkoli hladký, rovný, neporézní povrch. Ložiska jsou vyrobená z vysoce kvalitního plastu - ve vaně nerezaví ani se neznehodnocují.

Doporučený věk 0,5 - 5 let

Rozměry hračky: 3 kusy spinnerů 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu