Skytail duhový - menší Sarah´s Silks

Hoďte to! Chytej! Roztočte ho! Nebeský chvost poletí až do nebe.

Skladem
360 Kč
Kategorie: Waldorfské hračky

Skytails jsou gumové míčky (je měkký a potažené hedvábím), které se snadno hází za ocas. Výhodou je, že nebolí, když vás zasáhnou.

Několikrát se odrazí od země, abyste měli větší šanci je chytit. Mini Skytails jsou vynikajícím dárkem na oslavu a díky své drobné velikosti je lze snadno sbalit pro venkovní zábavu na cesty!

Otevřená hra se Skytails umožňuje dětem projevit svou fantazii a podporuje jejich samostatnost. Vyživování smyslů pomocí Skytails přidává do hry dítěte pohyb, rozvíjí jeho koordinaci, propriocepci a hrubou motoriku. Umožňuje neomezenou škálu herních možností a dlouholetou hodnotu hry. A s dětmi roste.

Nebeské ocásky se dodávají v hedvábném sáčku pro snadné skladování.

Plněno zcela novou polyesterovou výplní.

Není určeno pro děti mladší 3 let.

 

Hračky Sarah´s Silks jsou vyrobeny ze 100% čistého morušového hedvábí a dřeva. Hedvábí je přírodní vlákno, které se snadno rozkládá a vrací se do půdy, čímž obnovuje a vyživuje matku Zemi.

Údržba: Praní v ruce v teplé vodě s jemným šamponem nebo mýdlem. Vyvěste a vyžehlete na střední stupeň, abyste obnovili lesk.

Bezpečnost testována podle přísných norem USA a EU.

V Hracím koutku (naší skupině na FB) na vás čeká srovnání se syntetickými šátky a určitě pár tipů, co vyzkoušet a čeho se nebát (jako třeba hraní ve vodě, fakt to stojí za to), prozatím můžete nasát inspiraci 100 aktivit v PDF ke stažení.

Skytail duhový - menší

Sarah’s Silks

je rodinná firma specializující se na udržitelné hračky pro děti inspirované Waldorfem.

Dřevo a hedvábí patří k dětsví

Převlékací hry vyhledává snad každé dítě. Však si vzpomeňte na svoje dětství. 

Děti díky nim získávají kognitivní, fyzický, sociální dovednosti a mají pro ně emocionální prospěch. 

Skytail duhový - menší
Skytail duhový - menší

Otevřená a dramatická hra

Otevřená hra s převlékacími kostýmy umožňuje dětem vyjádřit svou fantazii a podporuje jejich samostatnost. Dramatická hra dává volný průchod dětské fantazii. Čím, kde nebo kým se mohou stát, je neomezené, což umožňuje, aby kostýmy rostly s jedinečnými tvůrčími potřebami každého dítěte, a poskytuje jim tak dlouholetou trvalou hodnotu hry.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu