Stapelstein balanční kameny duhové a deska SUPER - Set 7 ks

Balanční kameny Stapelstein jsou inovativní pohybová pomůcka a hračka, která slouží k rozvíjení tělesné zdatnosti, pohybové kreativity a fantazie u dětí. Pro hru doma i venku. Tato sada se skládá ze 6 duhových kamenů , které se hodí do každého dětského pokoje, školky i školy a 1 super duhové balanční desky.

Skladem
5 690 Kč

Sada 6 kusů zachycuje celé rozmanité barevné spektrum duhy. Skládá se ze šesti primárních a sekundárních barev. Pestrobarevná duha podporuje kreativní hru a aktivní pohyb celým tělem. Nabízí nekonečné možnosti hraní pro děti všech věkových kategorií.

Barevné složení sady duhové: 1x fialový, 1x modrý, 1x zelený, 1x žlutý, 1x oranžový, 1x červený balanční kámen a 1x super duhová balanční deska

 

Lze kombinovat s jinými balančními stohovacími kameny a balančními stohovacími deskami

✓ Klimaticky neutrální

✓ Vyrobeno v Německu v Chemnitzu

✓ 100% recyklovatelné

 

Balanční, čili nestabilní pomůcky mají zmenšenou plochu opory pro nožičku a cílem je tedy na nich udržet rovnováhu. Aktivujeme tak hluboký stabilizační systém, správně stavíme velké klouby a aktivujeme svalové skupiny kolem a díky tomu dochází k rovnání páteře (napřímení těla). To vše se děje při volné hře. Díky používání balančních pomůcek dochází ke zlepšení pohybu, zesílení vestibulárního systému těla, zlepšení pohybových reakcí a osvojení si správného pohybového stereotypu. Balanční pomůcky mohou tak vhodně doprovázet celý vývojový proces dětí, vždy se přizpůsobí věku, výšce i schopnostem.  

 

Sadu balančních kamenů 6+1 duhová lze kombinovat se všemi ostatními kameny a deskami a s Utukutu pohybovými pomůckami.

Používejte výrobek pouze pod dohledem dospělé osoby.

Používejte pouze v mělké vodě pod dohledem dospělé osoby.

Doporučení pro věk 1+

Max. nosnost 180kg

Rozměry: průměr = 27,5 cm, výška = 12 cm

Materiál: EPP


Vzhledem ke světelným podmínkám při fotografování produktu a různým nastavením obrazovky se barva produktů na obrazovce může lišit od skutečného efektu.

Pro cvičení rovnováhy používejte na rovném, neklouzavém povrchu a udržujte dostatečnou vzdálenost od dalších pomůcek a nábytku.

Při stohování zajistěte stabilitu a dohlídněte na možnou výšku pádu, která musí odpovídat věku.

Vyhněte se blízkosti zdrojům vznícení a teplu.

Hrajte si v dostatečné vzdálenosti od ostrých a špičatých předmětů. Hrozí poškození balančního kamenu a desky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu