Kaučukové kousátko Palma

Růst zoubků je velmi nepříjemné, bolestivé období pro malé děti. Kousátko Palma je 100% přírodní gumová hračka a je vhodná pro děti v období růstu zoubků, aby růst zoubků byl o něco příjemnější. 

Skladem
199 Kč –50 % 99 Kč
lanco kousatko palma
199 Kč –50 %

Je pro děti velmi snadno uchopitelná. Rukojeť je  vytvořena tak, aby se vešla do malé drobné ručičky a držení bylo pro miminko pohodlné.Kousat a cucat toto kousátko je zcela bezpečné, díky netoxickému složení přírodní gumy z kaučuku. Barvy, které jsou použité na barvení, jsou opět pro děti bezpečné díky netoxičnosti. Ideální pro zklidnění nateklých dásniček.

UPOZORNĚNÍ: Nenechávejte dlouhodobě ležet na přímém slunečním záření a nepoužívejte myčku ani sterilizátor.

Hračky Lanco jsou vyrobené ze 100% přírodního kaučuku. Tento přírodní materiál pochází z plantáží stromů Hevea brasiliensis (Kaučukovník brazilský) pěstovaných v Malajsii. Kousátka jsou ideální pro děti, kterým se právě prořezávají první zoubky. Jedinečná vůně a chuť přírodní gumy je u dětí velmi oblíbená. Měkčí i tvrdší části a výstupky kousátek jemně masírují dětské dásně a přinášejí úlevu od bolesti.

 

Bezpečné pro novorozence i batolata

Ideální při prořezávání prvních zoubků

Snadno uchopitelné i tou nejmenší ručičkou

Jedinečná vůně a chuť přírodní gumy je u dětí velmi oblíbená

Ručně malované bezpečnými barvami na rostlinné bázi

Bez BPA, PVC, ftalátů, kadmia, parabenů, nitrosaminů a jiných nebezpečných látek které mohou narušovat hormonální soustavu

Balení ze 100% recyklovaného kartonu

 

Certifikováno podle ČSN EN 71, 1-2-3

Všechny produkty Lanco jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí a jsou biologicky odbouratelné. 

Ruční práce na výrobě produktů Lanco začíná v Maroku ve fair trade podmínkách a následně pokračuje ve Španělsku v Barceloně, kde jsou hračky dokončovány a ručně malovány a baleny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu