Dodací doba se díky nadcházející Vánoční sezoně prodlužuje. Opravdu již expedujeme postupně. Na e-shopu je uvedena dostupnost každého produktu. Většina zboží je s dodáním do 14.12.2021. Nějaká Utukutu jsou ale k dodání až na leden 2022. Kontrolujte si tedy prosím dostupnost. Děkujeme za pochopení a podporu.

SumBlox matematická stavebnice

SumBlox jsou bloky dřevěných stohovatelných čísel z masivního dřeva. Byly vyvinuty, aby pomohly dětem naučit se prostřednictvím hry široké škále matematických dovedností. Díky praktickému objevování děti prozkoumávají nové souvisloti a vlastní nápady.
Velikost každého bloku odráží jeho číselnou hodnotu. Vidění fyzických tvarů a možnost jejich osahání pomáhá dítěti pochopit souvislosti a nové pojmy matematických operací. Matematické bloky SumBlox přináší inovativní způsob, jak rozvíjet předmatematickou představivost a samotné matematické dovednosti. 

od 990 Kč 1 890 Kč / 1 
Kategorie: DĚTI
? Věková skupina: 7+
Velikost: Stavebnice Sumblox original (výška 16 cm) - 27 bloků
Vánoční radost (očekávej dodání do 14. prosince)
1 259 Kč
Velikost: Stavebnice Sumblox original (výška 16 cm) - 47 bloků
Vánoční radost (očekávej dodání do 14. prosince)
2 049 Kč
Velikost: Stavebnice Sumblox mini (výška 10 cm) - 38 bloků
Vánoční radost (očekávej dodání do 14. prosince)
990 Kč
Velikost: Stavebnice Sumblox mini (výška 10 cm) - 80 bloků
Vánoční radost (očekávej dodání do 14. prosince)
1 890 Kč

Představit si hodnotu čísel, naučit se počítat, sčítat, odečítat, násobit a mnoho dalšího je totiž stejně jednoduché jako skládání dřevěných stavebních bloků. Práce s bloky je zábavná. Podporuje koordinaci ruka-oko a zlepšují motorické dovednosti.

Existuje nekonečný potenciál jak se děti mohou učit pomocí stavebních bloků a svoboda vytvářet něco krásného je omezena pouze na vaši fantazií!

Pedagogové považují SumBlox za skvělý doplněk výuky ve stylu Montessori nebo Waldorfského stylu, jako jeden z největších dostupných učebních nástrojů a nezbytný doplněk do každé plně vybavené učebny pro děti od 2 let.

Násobení do 15 - Sumblox

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: