Dřevěná čísla Sumblox mini - 38 bloků

SumBlox jsou bloky dřevěných stohovatelných čísel z masivního dřeva. Byly vyvinuty, aby pomohly dětem naučit se prostřednictvím hry široké škále matematických dovedností. Díky praktickému objevování děti prozkoumávají nové souvislosti a vlastní nápady.

Výška čísla 10 je 10 cm.

Skladem
990 Kč

Velikost každého bloku odráží jeho číselnou hodnotu. Vidění fyzických tvarů a možnost jejich osahání pomáhá dítěti pochopit souvislosti a nové pojmy matematických operací. Matematické bloky SumBlox přináší inovativní způsob, jak rozvíjet předmatematickou představivost a samotné matematické dovednosti.

Sada SumBlox Mini Basic obsahuje krabici z bukového dřeva, do které můžete uložit své bloky, když s nimi nepracujete. Součástí je také balíček 80 karet s aktivitami (v angličtině), které rozvíjí neuvěřitelnou škálu matematických dovedností, od úvah, dělení, násobení, řešení problémů, závodů, her a zcela nových nápaditých výtvorů.

  • Sada 38 bloků z masivního bukového dřeva.
  • Velikost bloku čísla 10 je 10 cm na výšku.
  • Zahrnuté bloky jsou: 14 x bloků hodnoty 1, 6 x bloků hodnoty 2, 4 x bloků hodnoty 3, 3 x bloků hodnoty 4, 1 x blok hodnoty 10 a 2 bloky hodnoty 5, 6, 7, 8, 9

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu