Stapelstein balanční kameny fresh - sada 3 kusů

Balanční kameny Stapelstein jsou inovativní pohybová pomůcka a hračka, která slouží k rozvíjení tělesné zdatnosti, pohybové kreativity a fantazie u dětí. Pro hru doma i venku. Tato sada se skládá ze 3 kamenů v tlumených barvách, které se hodí do minimalistický laděných domovů a dětských pokojů. 

Objednáme pro vás
2 490 Kč

Jak balanční kameny Stapelstein používat?

Díky stohovatelnosti může plnit řadu funkcí. Můžou být židličkou, miskou, kopečkem. Využít se dají pro rozličné hry, jako je třídění, poznávání barevnosti, skládání, přelézání a přeskakování, balancování. V propojení s balančními pomůckami Utukutu jsou skvělým doplňkem pro dětský pokoj, který vyzívá k aktivitě a ke hře.

Jejich výroba je klimaticky neutrální, jsou lehké jako pírko (180 g) a při tom extrémně pevné (nosnost 180 kg). Jsou multifunkční hračkou pro děti od 1 roku až do chvíle, kdy si stále chceme hrát. Klidně 99 let. Vyrobeny jsou z EEP, materiálů, který šetří zdroje a bez změkčovadel. 

V nabídce najdete několik velikostí setů, které přizpůsobíte věku, či počtu dětí. Pro školky, školy a nebo do domácností. Sety po 3, 6 nebo 8 kusech kamenů v duhových, pastelových či mono barvách doplňte balančními deskami. 

 

Balanční, čili nestabilní pomůcky mají zmenšenou plochu opory pro nožičku a cílem je tedy na nich udržet rovnováhu. Aktivujeme tak hluboký stabilizační systém, správně stavíme velké klouby a aktivujeme svalové skupiny kolem a díky tomu dochází k rovnání páteře (napřímení těla). To vše se děje při volné hře. Díky používání balančních pomůcek dochází ke zlepšení pohybu, zesílení vestibulárního systému těla, zlepšení pohybových reakcí a osvojení si správného pohybového stereotypu. Balanční pomůcky mohou tak vhodně doprovázet celý vývojový proces dětí, vždy se přizpůsobí věku, výšce i schopnostem.  

 

Sadu balančních kamenů 3x fresh lze kombinovat se všemi ostatními kameny a deskami a s Utukutu pohybovými pomůckami.

Používejte výrobek pouze pod dohledem dospělé osoby.

Používejte pouze v mělké vodě pod dohledem dospělé osoby.

Doporučení pro věk 1+

Max. nosnost 180kg

Rozměry: průměr = 27,5 cm, výška = 12 cm


Vzhledem ke světelným podmínkám při fotografování produktu a různým nastavením obrazovky se barva produktů na obrazovce může lišit od skutečného efektu.

Pro cvičení rovnováhy používejte na rovném, neklouzavém povrchu a udržujte dostatečnou vzdálenost od dalších pomůcek a nábytku.

Při stohování zajistěte stabilitu a dohlídněte na možnou výšku pádu, která musí odpovídat věku.

Vyhněte se blízkosti zdrojům vznícení a teplu.

Hrajte si v dostatečné vzdálenosti od ostrých a špičatých předmětů. Hrozí poškození balančního kamenu a desky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu