Stapelstein balanční kameny duhové II. - Set 3 ks

Balanční kameny Stapelstein jsou inovativní pohybová pomůcka a hračka, která slouží k rozvíjení tělesné zdatnostipohybové kreativity a fantazie u dětí. Pro hru doma i venku. Tato sada se skládá ze 3 duhových kamenů, které se hodí do harmonicky laděných domovů a dětských pokojů. 

 

Skladem
2 490 Kč

Balanční, čili nestabilní pomůcky mají zmenšenou plochu opory pro nožičku a cílem je tedy na nich udržet rovnováhu. Aktivujeme tak hluboký stabilizační systém, správně stavíme velké klouby a aktivujeme svalové skupiny kolem a díky tomu dochází k rovnání páteře (napřímení těla). To vše se děje při volné hře. Díky používání balančních pomůcek dochází ke zlepšení pohybu, zesílení vestibulárního systému těla, zlepšení pohybových reakcí a osvojení si správného pohybového stereotypu. Balanční pomůcky mohou tak vhodně doprovázet celý vývojový proces dětí, vždy se přizpůsobí věku, výšce i schopnostem.  

 

Jak balanční kameny Stapelstein používat?

Díky stohovatelnosti může plnit řadu funkcí. Můžou být židličkou, miskou, kopečkem. Využít se dají pro rozličné hry, jako je třídění, poznávání barevnosti, skládání, přelézání a přeskakování, balancování. V propojení s balančními pomůckami Utukutu jsou skvělým doplňkem pro dětský pokoj, který vyzívá k aktivitě a ke hře.

Jejich výroba je klimaticky neutrální, jsou lehké jako pírko (180 g) a při tom extrémně pevné (nosnost 180 kg). Jsou multifunkční hračkou pro děti od 1 roku až do chvíle, kdy si stále chceme hrát. Klidně 99 let. Vyrobeny jsou z EEP, materiálů, který šetří zdroje a bez změkčovadel. 

V nabídce najdete několik velikostí setů, které přizpůsobíte věku, či počtu dětí. Pro školky, školy a nebo do domácností. Sety po 3, 6 nebo 8 kusech kamenů v duhových, pastelových či mono barvách doplňte balančními deskami. 

 

Sadu balančních kamenů 3x černý lze kombinovat se všemi ostatními kameny a deskami a s Utukutu pohybovými pomůckami.

Používejte výrobek pouze pod dohledem dospělé osoby.

Používejte pouze v mělké vodě pod dohledem dospělé osoby.

Doporučení pro věk 1+

Max. nosnost 180kg

Rozměry: průměr = 27,5 cm, výška = 12 cm


Vzhledem ke světelným podmínkám při fotografování produktu a různým nastavením obrazovky se barva produktů na obrazovce může lišit od skutečného efektu.

Pro cvičení rovnováhy používejte na rovném, neklouzavém povrchu a udržujte dostatečnou vzdálenost od dalších pomůcek a nábytku.

Při stohování zajistěte stabilitu a dohlídněte na možnou výšku pádu, která musí odpovídat věku.

Vyhněte se blízkosti zdrojům vznícení a teplu.

Hrajte si v dostatečné vzdálenosti od ostrých a špičatých předmětů. Hrozí poškození balančního kamenu a desky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu