Uklidňující přívěsek Dinosaurus, fialový

Je tu, aby pomáhal a dobře sloužil pro vyvážení emocí vašeho dítěte! S bojovným dinosaurem pro dodání odvahy a síly. Kousátko pro větší děti a dospělé.

Skladem
299 Kč

Když se vaše dítě dostane do situace, kdy se cítí nekomfortně a ohroženě, pomůže navodit klid tento malý přívěsek s dinosaurem. 

Žvýkací přívěsek Dinosaurus je uklidňujícím přítelem, na kterého se vaše dítě může spolehnout, když hrozí, že jeho den zatemní velké emoceSilikonový přívěsek Dinosaura je doporučován ergoterapeuty jako nástroj, který může vaše dítě používat samostatně k rozvoji účinné kontroly reakcí svého nervového systému. Přívěsky pro uklidnění jsou zajištěny praktickou šňůrkou. Šňůra je navržená na míru tak, aby se při zatahání snadno oddělila. 

 

Středně tvrdý přívěsek je vhodný pro děti nebo dospělé se speciálními potřebami, kteří jsou klasifikováni jako "středně silní žvýkači", žvýkají pravidelněji a vyžadují pevnější žvýkací prostředek.

Tipy "Jak správně vybrat uklidňující přívěsek" naleznete na našem blogu. 

 

Vhodné pro všechny milovníky prehistorické éry.

 

Doporučený věk: od 3 let

Rozměry: 5 cm, šířka: 1 cm, šňůrka: 60 cm

Materiál: žvýkací přívěsek je 100% potravinářský silikon (bez BAP, ftalátů, kadmia a olova)

Tvrdost: střední 

Váha produktu: 17 gr

 

Údržba:  Přívěsek lze umýt teplou mýdlovou vodou nebo otřít vlhkým hadříkem

UPOZORNĚNÍ: Přívěsky Jellystone Designs jsou určeny pro dospělé a děti od 3 let. Nikdy by je neměly nosit děti do 3 let nebo je nechávat bez dozoru dospělé osoby, kvůli nebezpečí uškrcení. Přívěsky jsou malé části a mohou představovat nebezpečí udušení. Nedovolte, aby vaše dítě žvýkalo sponu – ta se nedá žvýkat. Mějte také na paměti, že žádné kousátko není nezničitelné, takže může být nutné je po určité době vyměnit. U dětí či osob se speciálními potřebami použijte prosím svůj vlastní úsudek o vhodnosti tohoto produktu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu