Sluneční brýle MODEL D béžové - Little Kydoo

Hledáte pro své dítě stylové super lehké brýle, které skvěle padnou a jsou nevšedního vzhledu? Model I je ideální a navíc je z pružného materiálu, který se nezlomí. Pro děti 3 - 6 let. Součástí balení je sáček na brýle a hadřík na čištění.

Skladem
649 Kč

OCHRANA A BEZPEČNOST

100% ochrana proti nebezpečnému UVA, UVB a UVC záření (UV 400, kategorie 3)

Polarizované čočky

Brýle neobsahují BPA, ftaláty a PVC a vyhovují normám FDA, CPSIA a CE

Certifikované dle evropských norem EN ISO 12312-1:2013/A1:2015

Plně recyklovatelný obal

 

 

Jaké jsou výhody polarizačních čoček?

Polarizační čočky blokují nepříjemné účinky ostrého světla, které je umocněno hladkými povrchy jako jsou vodní hladina, čerstvý prachový sníh nebo lesklá dlažba. Jsou tedy náležitou ochranou i v prostředí, která jsou pro oko díky silným odleskům slunce nepříjemná a kde jsou oči více namáhány. Polarizované brýle oči 100% chrání, snižují námahu oka a zároveň působí jako prevence různých onemocnění očí.

 

Proč jsou sluneční brýle pro děti důležité?

Dětské oko je díky širší a průhlednější čočce citlivější než u dospělého. Zároveň se zrak dětí neustále vyvíjí a zejména oči malých dětí by měly být před nebezpečným UV zářením náležitě chráněny.

 

Co je důležité při výběru slunečních brýlí pro děti?

Dětské sluneční brýle by měly mít nejvyšší možný UV filtr, tedy 400nm (nanometrů), který poskytuje téměř 100% ochranu před škodlivým zářením. Tmavost čoček se řadí do pěti kategorií, od 0 do 4. Brýle pro děti by měly mít filtr 3. Dětské brýle by měly být z kvalitního lehkého a pružného materiálu, který je odolný proti poškození (bez obsahu BPA, ftalátů a PVC).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu