Dřevěné třídění - Sedm kamarádů v misce GRIMMS

Tato klasická hračka doprovází děti po dlouhou dobu, protože stále nachází nové způsoby, jak si hrát: i ti nejmenší milují vyndavání 7 kamarádů z dřevěných misek, převracení misek, skládání je na sebe a vkládání panáčků zpět  do dřevěných misek... znovu a znovu, protože přesně v tom je kouzlo hraní. Znovu objevovat dovednosti a schopnosti a dělat věci znovu a znovu, dokud se neupevní. V určitém okamžiku děti přiřazují panáčky ke stejně barevným miskám. Misky používají v obchodě nebo slouží jako malé šálky na čaj. 7 přátel se všemi jejich různými barvami a různými druhy dřeva odráží úžasnou rozmanitost našeho světa a zároveň oslavují jedinečnost každého jednotlivce. Protože každá z ručně malovaných dřevěných figurek má jiný výraz a individuální kresbu.

Tyto veselé malé postavičky jsou vyrobené z různých a typicky původních dřev ze střední Evropy. Jsou genderově neutrální a dokážou být stejně smutní jako šťastní, protože nemají fixovaný výraz obličeje. Díky velmi zmenšenému vzhledu podněcují dětskou fantazii, místo aby ji omezovaly přílišnými detaily.

Kromě přiřazování a třídění lze 7 kamarádů v dřevěných miskách použít také jako týdenní kalendář: Každá postavička má přiřazen den v týdnu a za každý uplynulý den je postavička umístěn\ na svou dřevěnou misku, dokud neuplyne týden a všech 7 postaviček nenaskočí zpět do svých dřevěných misek, aby mohl začít nový týden.

Tip: Duhové postavičky se skvěle hodí i do autobusu, který nabízí svezení pro 3 duhové kamarády. 

Momentálně nedostupné
1 090 Kč

Vyrobeno z lipového dřeva a barveno netoxickou lazurou na vodní bázi

Výrobce - Grimms

Grimm's je německá rodinná firma, která více než 45 vyrábí přírodní, vysoce kvalitní a bezpečné dřevěné hračky pro děti. Při vývoji a tvorbě produktů se řídí principy waldorfského a montessori vzdělávání. Grimms nejsou hračkou na jedno použití. Nabízí spoustu herních možností a propojení a rozhodně vás i vaše děti budou v životě doprovázet několik let.

Dřevěné třídění - Sedm kamarádů v misce

O Grimms

Navrhují odolné dřevěné hračky, jejichž minimalistický design ponechává dostatek prostoru pro rozvoj dětské kreativity. Tímto způsobem lze znovu a znovu vytvářet nové fantastické herní malé světy, které drží krok s vývojem dítěte.

Výroba probíhá v Německu a Bosně

Nové věci se vyvíjejí v sídle společnosti v Hochdorfu, jsou naolejovány a namáčeny do barvy, smontovány, zkontrolovány, zabaleny a odeslány do celého světa. 

Dřevěné třídění - Sedm kamarádů v misce
Dřevěné třídění - Sedm kamarádů v misce

Každý kus je originál

Grimms hračky jsou vždy jedinečné, s jedinečnými stopami přírody. Suky a prokreslení dřeva není vada, ale právě jedinečnost každého stromu. Až na výjimky je vše broušeno a pilováno ručně - to dává jiný výraz než čistě "strojové opracované zboží" a podporuje to jedinečnost každého kusu. Používají dřevo olše, lípy, buku a javoru.

Konečná úprava hračky

Děti i dospělé přitahují zářivé barvy a krásné nelakované dřevěné povrchy. Jasné barevné lazury a rostlinné oleje zachovávají živý povrch dřeva z hlediska struktury a pocitu.

Použité barevné glazury jsou na vodní bázi, netoxické a odolné proti slinám. Barvy a oleje jsou samozřejmě certifikovány  podle evropských a amerických norem bezpečnosti hraček (EN 71; CPSIA / ASTM 963)  .

Jednotlivé díly se do barvy namáčejí ručně a záměrně se vyhýbají použití finálního ochranného laku, aby byly zachovány pozitivní vlastnosti dřeva.

Dřevěné třídění - Sedm kamarádů v misce
Dřevěné třídění - Sedm kamarádů v misce

Stejná barevnost 

Grimms mají nejširší produktovou řadu a u základních drží stejnou barevnost. Můžete tak kombinovat mnoho produktů, které k sobě perfektně ladí a rozšiřuje se tak možnost hry a vzdělávání. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu