Dřevěný autobus - Omnibus GRIMMS

Autobus může být naplněn duhovým gangem nebo jinými panenkami a jede se! Jeho tvar se snadno uchopuje a je ideální pro malé lezoucí děti. 

Skladem
1 190 Kč

Vyrobeno z lipového dřeva a barveno netoxickou lazurou na vodní bázi

Výrobce - Grimms

Grimm's je německá rodinná firma, která více než 45 vyrábí přírodní, vysoce kvalitní a bezpečné dřevěné hračky pro děti. Při vývoji a tvorbě produktů se řídí principy waldorfského a montessori vzdělávání. Grimms nejsou hračkou na jedno použití. Nabízí spoustu herních možností a propojení a rozhodně vás i vaše děti budou v životě doprovázet několik let.

Dřevěný autobus - Omnibus

O Grimms

Navrhují odolné dřevěné hračky, jejichž minimalistický design ponechává dostatek prostoru pro rozvoj dětské kreativity. Tímto způsobem lze znovu a znovu vytvářet nové fantastické herní malé světy, které drží krok s vývojem dítěte.

Výroba probíhá v Německu a Bosně

Nové věci se vyvíjejí v sídle společnosti v Hochdorfu, jsou naolejovány a namáčeny do barvy, smontovány, zkontrolovány, zabaleny a odeslány do celého světa. 

Dřevěný autobus - Omnibus
Dřevěný autobus - Omnibus

Každý kus je originál

Grimms hračky jsou vždy jedinečné, s jedinečnými stopami přírody. Suky a prokreslení dřeva není vada, ale právě jedinečnost každého stromu. Až na výjimky je vše broušeno a pilováno ručně - to dává jiný výraz než čistě "strojové opracované zboží" a podporuje to jedinečnost každého kusu. Používají dřevo olše, lípy, buku a javoru.

Konečná úprava hračky

Děti i dospělé přitahují zářivé barvy a krásné nelakované dřevěné povrchy. Jasné barevné lazury a rostlinné oleje zachovávají živý povrch dřeva z hlediska struktury a pocitu.

Použité barevné glazury jsou na vodní bázi, netoxické a odolné proti slinám. Barvy a oleje jsou samozřejmě certifikovány  podle evropských a amerických norem bezpečnosti hraček (EN 71; CPSIA / ASTM 963)  .

Jednotlivé díly se do barvy namáčejí ručně a záměrně se vyhýbají použití finálního ochranného laku, aby byly zachovány pozitivní vlastnosti dřeva.

Dřevěný autobus - Omnibus
Dřevěný autobus - Omnibus

Stejná barevnost 

Grimms mají nejširší produktovou řadu a u základních drží stejnou barevnost. Můžete tak kombinovat mnoho produktů, které k sobě perfektně ladí a rozšiřuje se tak možnost hry a vzdělávání. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu