Dřevěná stavebnice Pyramida GRIMMS

Barevné kostky různé délky jsou ideální pro širokou škálu staveb. Můžete stavět zdi, věže, domy, nábytek, hrady a mnoho dalšího. V sadě je celkem 100 ks kostek o délce od 2 do 10 cm. Se stavebnicí si děti mohou hrát na podlaze i na stole a vytvářet úžasné 3D stavby. Stavěním a hraním s těmito kostkami si děti rozvíjejí jemnou motoriku a prostorové myšlení.

Varianta
Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
1 390 Kč 3 690 Kč od 1 390 Kč
velka-drevena-pyramida-grimms
Novinka Více variant

Doporučený věk: 3+

Upozornění: Pozor! Nevhodné pro děti do tří let! Nebezpečí udušení! Malé kousky!

Celá stavebnice je vyrobena z lipového dřeva a je barvena netoxickou lazurou na vodní bázi.

Rozměry: Délka dřevěného rámu 44,5 cm, jednotlivé bloky tloušťka 4 cm a výška 4-20 cm.

Vyrobeno z lipového dřeva a barveno netoxickou lazurou na vodní bázi

Výrobce - Grimms

Grimm's je německá rodinná firma, která více než 45 vyrábí přírodní, vysoce kvalitní a bezpečné dřevěné hračky pro děti. Při vývoji a tvorbě produktů se řídí principy waldorfského a montessori vzdělávání. Grimms nejsou hračkou na jedno použití. Nabízí spoustu herních možností a propojení a rozhodně vás i vaše děti budou v životě doprovázet několik let.

Dřevěná stavebnice Pyramida

O Grimms

Navrhují odolné dřevěné hračky, jejichž minimalistický design ponechává dostatek prostoru pro rozvoj dětské kreativity. Tímto způsobem lze znovu a znovu vytvářet nové fantastické herní malé světy, které drží krok s vývojem dítěte.

Výroba probíhá v Německu a Bosně

Nové věci se vyvíjejí v sídle společnosti v Hochdorfu, jsou naolejovány a namáčeny do barvy, smontovány, zkontrolovány, zabaleny a odeslány do celého světa. 

Dřevěná stavebnice Pyramida
Dřevěná stavebnice Pyramida

Každý kus je originál

Grimms hračky jsou vždy jedinečné, s jedinečnými stopami přírody. Suky a prokreslení dřeva není vada, ale právě jedinečnost každého stromu. Až na výjimky je vše broušeno a pilováno ručně - to dává jiný výraz než čistě "strojové opracované zboží" a podporuje to jedinečnost každého kusu. Používají dřevo olše, lípy, buku a javoru.

Konečná úprava hračky

Děti i dospělé přitahují zářivé barvy a krásné nelakované dřevěné povrchy. Jasné barevné lazury a rostlinné oleje zachovávají živý povrch dřeva z hlediska struktury a pocitu.

Použité barevné glazury jsou na vodní bázi, netoxické a odolné proti slinám. Barvy a oleje jsou samozřejmě certifikovány  podle evropských a amerických norem bezpečnosti hraček (EN 71; CPSIA / ASTM 963)  .

Jednotlivé díly se do barvy namáčejí ručně a záměrně se vyhýbají použití finálního ochranného laku, aby byly zachovány pozitivní vlastnosti dřeva.

Dřevěná stavebnice Pyramida
Dřevěná stavebnice Pyramida

Stejná barevnost 

Grimms mají nejširší produktovou řadu a u základních drží stejnou barevnost. Můžete tak kombinovat mnoho produktů, které k sobě perfektně ladí a rozšiřuje se tak možnost hry a vzdělávání. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu