Časovač Time Timer Medium

Vyřešte jednou pro vždy otázky kolem zbývajícího času do odchodu z domova, do konce koupání a čištění zoubků, do konce hraní, času u obrazovky, nebo třeba učení. Snižte hladinu stresu v každodenních životních situacích pomocí inovativní, jednoduché pomůcky. Time Timer je navržená tak, aby fyzicky ztvárňoval plynutí jinak imaginárního konceptu času pomocí barevného disku. Jak čas ubíhá po směru hodinových ručiček, barevný disk mizí, takže běžné rutinní činnosti v práci, ve škole nebo doma jsou bez stresu, přehledné, představitelné a příjemné.

Objednáno / na cestě
1 590 Kč
Kategorie: E-shop
 

60minutová velká verze Medium je ideální pro větší rodiny nebo skupiny (školka, třída ve škole).

Časovač má průhledný ochranný kryt, zadní strana je magnetická. Svůj časovač umístěte na dobře viditelné místo, díky velkým číslicím bude zbývající čas dobře čitelný i z větší vzdálenosti. Díky sklopným nožičkám ho snadno postavíte i na pracovní stůl. Zvukové upozornění lze vypnout.  Součástí je jedna karta aktivit 3x3 palce se suchou stěrkou, kterou lze zasunout do horní části časovače pro vizuální rozvrh a správu času na úkoly. Do časovače Time Timer lze umístit až dvě karty aktivit se suchým stíráním, takže je ideální pro aktivity typu "nejdříve a pak" a vizuální rozvrhy. 

 

Time Timer Pocket, je navržen tak, aby cesta dětí k porozumění času byla jednoduchá a intuitivní. Díky svému jedinečnému ztvárnění ubíhajícího času je tento časovač perfektním společníkem pro každého, kdo chce mít kontrolu nad svým časem. Ať už ho používáte spolu s malým dítětem dítě, které se teprve učí o čase, profesionál, který chce pracovat efektivněji, senior, který se potýká se sledováním času, nebo někdo se speciálními potřebami, jako je ADHD nebo autismus. Tato vizuální časomíra Time Timer vám pomůže lépe procházet den.

Jak dlouho ještě?

Time Timer pomáhá odpovědět na univerzální otázku: „jak dlouho ještě?“. Zapomeňte na klasické digitální nebo analogové hodiny, které pomocí ručiček ukazují, kolik je v danou chvíli přesně hodin. Nedokáží ale na první pohled ukázat, kolik času zbývá "než". Přesně tuto funkci přebírá časovač Time TImer. Jeho červený disk fyzicky vyobrazuje daný časový úsek, který zachovává plynutí času ve směru ručiček. Děti snadno porozumí časovači, i když neumějí určit čas na tradičních hodinách. Díky tomu také mj. nedochází ke zmatení ohledně toku času po směru/proti směru hodinových ručiček.

Časovač Time Timer Medium
Časovač Time Timer Medium

S čím Time Timer pomáhá?

 • Fyzicky zobrazuje čas - imaginární se stává konkrétním
 • Napomáhá chápat a vnímat tok času, jak čas utíká a kolik času ještě zbývá
 • Vede k organizaci a rozumnému využívání volný čas
 • Napomáhá ke klidnějším přechodům mezi jednotlivými fázemi dne (čištění zoubků, odchod do školky, čas na učení)
 • Redukuje míru stresu a úzkosti nejen u dětí (čas mají ve svých rukách)
 • Napomáhá k bezproblémovému a jasnému stanovování časových hranic (čas u obrazovky je pro dítě přehlednější)
Časovač Time Timer Medium

Pro koho je

 • Pro každého, kdo chce mít svůj čas více "v rukách"
 • Pro děti, pro které je imaginární pojem času více hmatatelný a pochopitelný
 • Pro jedince s ADD, ADHD, autismem, Aspergerovým syndromem a dyslexií
 • V geriatrické péči, jako je paměťová výzva nejen schůzky, aktivity a pro léky
 • Ke sledování času během poradenských a terapeutických sezení
 

Jak to funguje? Time timer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu