Časovač Time Timer Pocket

Vyřešte jednou pro vždy otázky kolem zbývajícího času do odchodu z domova, do konce koupání a čištění zoubků, do konce hraní, času u obrazovky, nebo třeba učení. Snižte hladinu stresu v každodenních životních situacích pomocí inovativní, jednoduché pomůcky. Time Timer je navržen tak, aby fyzicky ztvárňoval plynutí jinak imaginárního konceptu času pomocí barevného disku. Jak čas ubíhá po směru hodinových ručiček, barevný disk mizí, takže běžné rutinní činnosti v práci, ve škole nebo doma jsou bez stresu, přehledné, představitelné a příjemné.

Objednáno / na cestě
1 349 Kč
Kategorie: E-shop
 

Zmenšená 60minutová kapesní verze Pocket je ideální pro menší děti, které mají tendence si s Time Timerem hrát. Časovač se totiž schová za krycí sklíčko a není tak možné ho jakkoli posouvat. Je také perfektní pro jednotlivce nebo malé skupiny.

Průhledný ochranný kryt, který se překlopí a slouží jako stojánek - ideální na pracovní místo studenta doma nebo ve třídě, případně na váš pracovní stůl, ať už v kanceláři nebo při práci z domova. Pomozte svému dítěti sledovat jeho vzdělávací plány během domácího učení nebo na cestách tím, že ho hodíte do kabelky, zavazadla nebo batohu. Udržujte se v obraze na schůzkách nebo se soustřeďte během velkých projektů.

Time Timer Pocket, je navržen tak, aby cesta dětí k porozumění času byla jednoduchá a intuitivní. Díky svému jedinečnému ztvárnění ubíhajícího času je tento časovač perfektním společníkem pro každého, kdo chce mít kontrolu nad svým časem. Ať už ho používáte spolu s malým dítětem dítě, které se teprve učí o čase, profesionál, který chce pracovat efektivněji, senior, který se potýká se sledováním času, nebo někdo se speciálními potřebami, jako je ADHD nebo autismus. Tato vizuální časomíra Time Timer vám pomůže lépe procházet den.

Jak dlouho ještě?

Time Timer pomáhá odpovědět na univerzální otázku: „jak dlouho ještě?“. Zapomeňte na klasické digitální nebo analogové hodiny, které pomocí ručiček ukazují, kolik je v danou chvíli přesně hodin. Nedokáží ale na první pohled ukázat, kolik času zbývá "než". Přesně tuto funkci přebírá časovač Time TImer. Jeho červený disk fyzicky vyobrazuje daný časový úsek, který zachovává plynutí času ve směru ručiček. Děti snadno porozumí časovači, i když neumějí určit čas na tradičních hodinách. Díky tomu také mj. nedochází ke zmatení ohledně toku času po směru/proti směru hodinových ručiček.

Časovač Time Timer Pocket
Časovač Time Timer Pocket

S čím Time Timer pomáhá?

 • Fyzicky zobrazuje čas - imaginární se stává konkrétním
 • Napomáhá chápat a vnímat tok času, jak čas utíká a kolik času ještě zbývá
 • Vede k organizaci a rozumnému využívání volný čas
 • Napomáhá ke klidnějším přechodům mezi jednotlivými fázemi dne (čištění zoubků, odchod do školky, čas na učení)
 • Redukuje míru stresu a úzkosti nejen u dětí (čas mají ve svých rukách)
 • Napomáhá k bezproblémovému a jasnému stanovování časových hranic (čas u obrazovky je pro dítě přehlednější)
Časovač Time Timer Pocket

Pro koho je?

 • Pro každého, kdo chce mít svůj čas více "v rukách"
 • Pro děti, pro které je imaginární pojem času více hmatatelný a pochopitelný
 • Pro jedince s ADD, ADHD, autismem, Aspergerovým syndromem a dyslexií
 • V geriatrické péči, jako je paměťová výzva nejen schůzky, aktivity a pro léky
 • Ke sledování času během poradenských a terapeutických sezení
 

Jak dlouho ještě? Time timer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu