Dřevěný dinosaurus - Triceratops

Věděli jste, že hra s dinosaury dětem pomáhá zvládat hněv? Stát se na chvíli třeba velkým Triceratopsem tak plní svůj vývojový účel - děti na na chvíli vžijí do role mocného obra, zkoušejí si nanečisto zlostné pocity a ještě u toho popustí uzdu své fantazie.

Postavičky dinosaurů můžete jako rodič použít také například k odbourání dětských strachů z velkých příšer a nebo si povyprávět, jak to na světě chodilo dřív.

Skladem
299 Kč

Triceratops byl ručně vyroben, vyleštěn a nalakován organickými barvami.Můžete ho nechat jen tak nebo ho s dětmi dotvořit k obrazu svému.

 

Velikost cca 15 x 7 x 4 cm

Materiál - javorové dřevo

Pro děti od 3 let

Kombinujte s dalšími hračkami od nás Utukutu nebo Bumbutoys 

 

Výrobek je vyroben z masivního dřeva, minimálně a při tom bezpečně opracovaného, ​​aby si zachoval co nejvíce z jeho textury a přírodních vlastností. Na rozdíl od plastu je dřevo nejednotný přírodní materiál, který má často růstové barevné detaily nebo suky, tmavé skvrny dřeva a struktury nebo drsné oblasti. Nejde o vadu a není to důvodem k výměně produktu - jsou to rozlišovací znaky, které zaručují přírodní původ hračky a dodávají každé z nich jedinečnost, vyprávějí příběh stromu, ze kterého byla vyrobena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu