Dětský vozík na vodu, dřevěný

Dřevěný vozík pro zavlažování nebo pro zábavné hraní s vodou.

Skladem
5 690 Kč
Kategorie: Hračky na zahradu

Dřevěný vozík na vodu pomáhá u dětí přirozeně rozvíjet představivost, postřeh, zručnost i logické myšlení. Zároveň můžete své děti provést zahradou, povídat s nimi o rostlinách a vzbudit v nich lásku k zahradničení již v raném věku. Všechny hračky navíc prochází přísným procesem kontroly a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Také vaše děti milují vodu, chtějí s vámi zalévat květiny nebo uhasit požár? Dřevěný vozík na vodu Classic World z řady EDU je báječnou edukační hračkou do každé zahrádky či na terasu. Na střeše vozíku je umístěný kanystr, do kterého stačí nalít vodu. Díky ohebné hadici mohou vaši malí zahradníci zalévat květiny v truhlících či zeleninové záhony, takže si můžete být jisti, že letošní úroda bude stát rozhodně za to. Kolečka jsou navíc otočná o 360°, takže jízda s vozíkem bude pro děti brnkačka. 

Na výrobu hračky bylo použito vysoce kvalitní dřevo natřené netoxickou impregnací (zelené barvy). Ta je šetrná nejen k přírodě, ale i ke zdraví dětí. Ekologický nátěr poskytuje zároveň i ochranu před nepříznivým počasím, což výrazně prodlužuje životnost hračky. Vozík splňuje všechny důležité normy a předpisy a nenajdete na nich ani žádné ostré hrany či jiné nebezpečné prvky.

 

Rozměr: 74,5 x 40 x 64 cm

Vhodné pro děti od 3 let

 

Výhody:

Rozvoj koordinace a spolupráce

Snadné používání

Kvalitní materiál

 

Obsah balení:

Dřevěný vozík

Kanystr

Ohybná hadice

Dřevěný vozík na vodu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu