Dřevěná stavebnice Slunečnice

Slunečnice jsou symbolem pozitivity a síly a patří vůbec k nejzářivějším rostlinám, které může lidské oko spatřit. Veselou atmosféru plnou zábavy do dětských pokojíčků přinese i tato skládací slunečnice, jejíž kousky jsou speciálně navržené tak, aby stimulovaly a rozvíjely schopnosti dětí všech věkových kategorií. Stavte, smějte se, vymýšlejte a buďte stejně tak zářiví jako ony!

Skladem
1 299 Kč
Kategorie: Hračky pro děti
floarea soarelui 9490 1 1580688165
Novinka

Slunečnice je ručně vyráběná hračka z javorového dřeva a skládá se z 8 částí, které jsou barveny 100% netoxickými barvami.

Velikost hračky je cca 27 x 12 x 5 cm

Pro děti od 3 let

Kombinujte s dalšími hračkami od nás Utukutu nebo Bumbutoys 

 

Výrobek je vyroben z masivního dřeva, minimálně a při tom bezpečně opracovaného, ​​aby si zachoval co nejvíce z jeho textury a přírodních vlastností. Na rozdíl od plastu je dřevo nejednotný přírodní materiál, který má často růstové barevné detaily nebo suky, tmavé skvrny dřeva a struktury nebo drsné oblasti. Nejde o vadu a není to důvodem k výměně produktu - jsou to rozlišovací znaky, které zaručují přírodní původ hračky a dodávají každé z nich jedinečnost, vyprávějí příběh stromu, ze kterého byla vyrobena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu