Noční světýlko do zásuvky s pohybovým senzorem

Světýlko do zásuvky, které má i pohybový senzor. Nemusí tedy svítit celou noc v kuse, ale pouze při pohybu. Samozřejmě ho lze také zapnout na neustále svícení. Další jeho výraznou vlastností je červená barva. Toto světýlko není oranžové (amber), nýbrž červené. Je to z důvodu, že se ještě více hodí na celonoční svícení. Jeho další odlišností je, že lze stisknutím tlačítka nastavit tři intenzity svícení (nízkou, střední a vysokou).

Skladem
599 Kč
Kategorie: Lampičky pro děti

Svítí červeně. Je zcela bez modré i zelené složky. Ačkoli vědecké poznatky ukazují, že není nutné zcela eliminovat zelenou složku, přinášíme červené světýlko ze dvou důvodů. Pokud vyznáváte striktní výklad a chcete se zbavit obou složek světla, chtěli jsme pro vás mít vhodný produkt. A za druhé, červená barva je velmi příjemná na celonoční svícení, k čemuž se světýlka do zásuvky obecně nejvíce používají. Ze všech světýlek jsou nejslabší - právě proto, že jim chybí nejvíce části spektra.

Má pohybový senzor a senzor setmění. Podobně jako naše nabíjecí světýlko může svítit automaticky jen po setmění při pohybu. Další dva režimy jsou vypnuto a trvale zapnuto.

Má 3 úrovně intenzity. A můžete si tedy světlo nastavit přesně tak, jak potřebujete. Stačí opakovaně zmáčknout tlačítko na přední straně světýlka.

 

Kdy (ne)zakoupit tohle světýlko?

Jsou vhodné opravdu na noc - jako dohled na miminko při společném spaní, pro děti, které se bojí tmy nebo jako orientační světýlko. Určitě ho nedoporučujeme na večerní činnosti, na to je příliš slabé.

Složení světla:

 

y6441701e9c343-spectrum-motion-plug

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu