Svíticí panel - light table - A3

Svítící (light) panely jsou ideální pomůckou pro zkoumání světla, barev a tvarů nebo pro soustředěnou skupinovou práci. Najděte fascinující způsob, jak objevovat světlo, barvy a tvary. Panel je tenký s bezpečně zaoblenými okraji, magnetickým konektorem proti pádu a třemi nastavitelnými úrovněmi osvětlení. 

Skladem
2 490 Kč

Je odolný, přenosný a snadno se čistí. Světelný panel - Light table má energetické hodnocení A+ a je dodáván s průvodcem Light Panel plným nápadů a aktivit (v angličtině).

Doplňte svítící panel - Light table o Kryt na svítící panel - Light table nízký nebo Kryt na svítící panel - light table - vysoký

Vznikne tak laboratoř a pískoviště v jednom. Ta umožňuje dětem zkoumat přírodní i umělé objekty, míchat barvy, tvary a vzory a mnoho dalšího! Můžete je kombinovat s dalšími doplňky a naučit se tak třeba matematiku, pozorovat dary přírody nebo vymyslet svou vlastní vzrušující aktivitu.

Tento světelný panel získal Ocenění Practical Pre-School Awards 2017.

Sada obsahuje: 1 světelný panel, univerzální adaptér pro napájení (kompatibilní s UK/EU/US/AU) s napájením ze sítě nízkého napětí, návod k použití a průvodce činnostmi.

Velikost panelu je: D 46 cm x Š 34 cm x H 0,8 cm

Osvětlená plocha D 41 cm x Š 28,5 cm

 

Výrobce: TICK-IT

Značka:  TickiT®

 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu