Plyšová nahřívací Husička malá šedá

Zvedněte zraky, právě k vám přilétá plyšová hračka a hřejivý polštář v jednom – a neletí zas tak zdaleka. Cože? To fakt mohou existovat lokální plyšáci? Jasně. Tato husička pochází z Německa, kde se v dílně Senger Naturwelt již přes 30 let šijí ručně vyráběné hračky prémiové kvality. Fantastická je nejen díky svým mazlícím a uklidňujícím schopnostem, ale také z důvodu zpracování: Je totiž vyrobena z ekologického bavlněného plyše a vycpána lokální ovčí vlnou, kterou „Sengerovci” po desetiletí skupují od pastevců z okolí vrchoviny Eifel. 

 

Husička má v sobě skrytou nahřívací kapsičku, proto ji doporučujeme i rodičům, kteří potřebují svým uzlíčkům ulevit od bolesti bříška.

Skladem
1 390 Kč

Rozměry: 370 x 110 x 470 mm

Váha zvířátka:  0.32 kg

 

Upozornění: Nevhodné pro předčasně narozené děti a děti do 2 měsíců. Hrozí nebezpečí přehřátí. Prosím buďte opatrní! Nezapomeňte zkontrolovat teplo rukou.

Vyjměte prosím polštářek z třešňových nebo hroznových jadérek a ohřívejte jen ten. Nikoli celé zvířátko. Jednoduše otevřete zip ve spodní části břicha zvířátka a polštářek pak můžete vložit buď do mikrovlnné trouby na cca ½-1 minuty při maximálním výkonu 600 W nebo do trouby na 75 stupňů na cca 3-5 minut. Dbejte na to, aby se příliš dlouho neohříval, jinak hrozí popálení kůže nebo přehřátí u novorozenců. To poznáte po vyjmutí z trouby a podržením ve vlastní ruce. Polštářek z pecek třešně nebo z hroznových jadérek by se také neměl nahřívat příliš dlouho nebo na vysoký výkon, jinak může polštář začít hořet.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu