Plyšová nahřívací Slepička velká

Zvedněte zraky, právě k vám přilétá plyšová hračka a hřejivý polštář v jednom – a neletí zas tak zdaleka. Cože? To fakt mohou existovat lokální plyšáci? Jasně. Tato slepička pochází z Německa, kde se v dílně Senger Naturwelt již přes 30 let šijí ručně vyráběné hračky prémiové kvality. Fantastická je nejen díky svým mazlícím a uklidňujícím schopnostem, ale také z důvodu zpracování: Je totiž vyrobena z ekologického bavlněného plyše a vycpána lokální ovčí vlnou, kterou „Sengerovci” po desetiletí skupují od pastevců z okolí vrchoviny Eifel. 

Skladem
1 990 Kč

Rozměry: 690 x 170 x 800 mm

Váha zvířátka:  0.73 kg

 

Upozornění: Nevhodné pro předčasně narozené děti a děti do 2 měsíců. Hrozí nebezpečí přehřátí. Prosím buďte opatrní! Nezapomeňte zkontrolovat teplo rukou.

Jak s nahřívacím zvířátkem pečlivě zacházet: Vyjměte prosím špaldový polštářek otvorem v bříšku plyšáka a zahřejte ho v troubě na max. 75°C po dobu cca 2-3 minut. Ekologický a zároveň šetrný polštář lze nahřát i na topení nebo kachlových kamnech. Polštářek v žádném případě neohřívejte v mikrovlnce, jinak hrozí možnost spálení!

 Společnost Senger dnes patří už ke kultovním německým značkám – proslavila se plyšovými hračkami a doplňky, které jsou ručně vyráběny za použití pouze těch nejlepších přírodních materiálů, včetně čisté ovčí vlny a organické bavlny. Přísné kontroly bezpečnosti a kvality nejen zaručují, že dítě nebude v kontaktu s žádnou toxickou látkou, ale „štemplem" také potvrzují vysokou úroveň zpracování, udržitelnost a využití lokálních zdrojů. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu