Plyšová nahřívací srnečka malá

Jak miminku ulevit od „prdíků" a zajistit mu i při spánku pocity nepřekonatelného blaha?  Zvířátka Senger jdou pro to jako stvořená – tento ručně vyrobený plyšový jelen slouží jako hřejivý parťák do (ne)pohody,  kterého s klidem v duši můžete dát i nejmenším uzlíčkům. Je totiž vyroben z ekologického bavlněného plyše a vycpán lokální ovčí vlnou, kterou „Sengerovci” po desetiletí skupují od pastevců z okolí vrchoviny Eifel. 

 

Momentálně nedostupné
1 390 Kč

Velikost zvířátka: 390 x 350 x 70 mm

Váha: 0.49 kg

Upozornění: Nevhodné pro předčasně narozené děti a děti do 2 měsíců. Hrozí nebezpečí přehřátí. Prosím buďte opatrní! Nezapomeňte zkontrolovat teplo rukou.

 Vyjměte prosím polštářek z třešňových nebo hroznových jadérek a ohřívejte jen ten. Nikoli celé zvířátko. Jednoduše otevřete zip ve spodní části břicha zvířátka a polštářek pak můžete vložit buď do mikrovlnné trouby na cca ½-1 minuty při maximálním výkonu 600 W nebo do trouby na 75 stupňů na cca 3-5 minut. Dbejte na to, aby se příliš dlouho neohříval, jinak hrozí popálení kůže nebo přehřátí u novorozenců. To poznáte po vyjmutí z trouby a podržením ve vlastní ruce. Polštářek z pecek třešně nebo z hroznových jadérek by se také neměl nahřívat příliš dlouho nebo na vysoký výkon, jinak může polštář začít hořet.

Společnost Senger dnes patří už ke kultovním německým značkám – proslavila se plyšovými hračkami a doplňky, které jsou ručně vyráběny za použití pouze těch nejlepších přírodních materiálů, včetně čisté ovčí vlny a organické bavlny. Přísné kontroly bezpečnosti a kvality nejen zaručují, že dítě nebude v kontaktu s žádnou toxickou látkou, ale „štemplem" také potvrzují vysokou úroveň zpracování, udržitelnost a využití lokálních zdrojů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu