Plyšová Srnka velká

Jak miminku ulevit od „prdíků" a zajistit mu i při spánku pocity nepřekonatelného blaha?  Zvířátka Senger jdou pro to jako stvořená – tento ručně vyrobený plyšový jelen slouží jako hřejivý parťák do (ne)pohody,  kterého s klidem v duši můžete dát i nejmenším miminkům. Je totiž vyroben z ekologického bavlněného plyše a vycpán lokální ovčí vlnou, kterou „Sengerovci” po desetiletí skupují od pastevců z okolí vrchoviny Eifel. 

 Skladem
1 990 Kč

Velikost zvířátka: 530 x 480 x 100 mm

Váha: 0.54 kg

Upozornění: Nevhodné pro předčasně narozené děti a děti do 2 měsíců. Hrozí nebezpečí přehřátí. Prosím buďte opatrní! Nezapomeňte zkontrolovat teplo rukou.

 Jak s nahřívacím zvířátkem pečlivě zacházet: Vyjměte prosím špaldový polštářek otvorem v bříšku plyšáka a zahřejte ho v troubě na max. 75°C po dobu cca 2-3 minut. Ekologický a zároveň šetrný polštář lze nahřát i na topení nebo kachlových kamnech. Polštářek v žádném případě neohřívejte v mikrovlnce, jinak hrozí možnost spálení!

Společnost Senger dnes patří už ke kultovním německým značkám – proslavila se plyšovými hračkami a doplňky, které jsou ručně vyráběny za použití pouze těch nejlepších přírodních materiálů, včetně čisté ovčí vlny a organické bavlny. Přísné kontroly bezpečnosti a kvality nejen zaručují, že dítě nebude v kontaktu s žádnou toxickou látkou, ale „štemplem"

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu