Plyšový nahřívací Velbloud velký

Kdo by se občas rád nezavrtal do hnízda, kde je měkoučko, teploučko a heboučko? Zvířátka Senger jdou pro to jako stvořená – tento ručně vyrobený plyšový velbloud slouží jako hřejivý parťák do (ne)pohody,  kterého s klidem v duši můžete dát i nejmenším miminkům. Je totiž vyroben z ekologického bavlněného plyše a vycpán lokální ovčí vlnou, kterou „Sengerovci” po desetiletí skupují od pastevců z okolí vrchoviny Eifel. 


Zvířátko má v sobě skrytou nahřívací kapsičku, proto ho doporučujeme i rodičům, kteří potřebují svým uzlíčkům ulevit od bolesti bříška.

Skladem
1 990 Kč

Velikost zvířátka: 450 x 60 x 410 mm

Váha: 0.57 kg

Upozornění: Nevhodné pro předčasně narozené děti a děti do 2 měsíců. Hrozí nebezpečí přehřátí. Prosím buďte opatrní! Nezapomeňte zkontrolovat teplo rukou.

 Vyjměte prosím špaldový polštářek otvorem v bříšku plyšáka a zahřejte ho v troubě na max. 75°C po dobu cca 2-3 minut. Ekologický a zároveň šetrný polštář lze nahřát i do ruky na topení nebo kachlových kamnech. Polštář v žádném případě neohřívejte v mikrovlnce, jinak hrozí, že se spálí!

Společnost Senger dnes patří už ke kultovním německým značkám – proslavila se plyšovými hračkami a doplňky, které jsou ručně vyráběny za použití pouze těch nejlepších přírodních materiálů, včetně čisté ovčí vlny a organické bavlny. Přísné kontroly bezpečnosti a kvality nejen zaručují, že dítě nebude v kontaktu s žádnou toxickou látkou, ale „štemplem" také potvrzují vysokou úroveň zpracování, udržitelnost a využití lokálních zdrojů. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu